2020-05-29   03:37:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lidl uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

11_S
Laji 11, 100 SKU T-14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
114  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  25 m  1:10.79  1:10.79   
82  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  1:12.68  1:12.68   
101  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  1:16.38  1:16.38   
69  Knuutila Sanni  1997  LrU  97A485  25 m  1:16.42  1:16.42   
25  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  25 m  1:17.52  1:17.52   
86  Pesu Jenna  1996  LrU  96A806  25 m  1:18.35  1:18.35   
19  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  1:20.09  1:20.09   
28  Peltola Iida  2005  KoU  05A719  25 m  1:24.10  1:24.10   
33  Toikka Senni  2003  KoU  03A663  25 m  1:24.85  1:24.85   
10  Puska Fanny  2001  HaUS  01B183  25 m  1:25.28  1:25.28   
11  81  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  1:26.47  1:26.47   
12  71  Kurvinen Anniina  2006  LrU  06A281  25 m  1:27.02  1:27.02   
13  14  Fihlman Minja  2005  KoU  05A860  25 m  1:27.87  1:27.87   
14  30  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  1:28.37  1:28.37   
15  94  Salo Emmi  2007  LrU  07A325  25 m  1:28.37  1:28.37   
16  11  Tulkki Kiira  2003  HaUS  03B102  25 m  1:30.66  1:30.66   
17  31  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  1:32.28  1:32.28   
18  50  Turunen Juulia  2006  LrKT  06A569  25 m  1:36.90  1:36.90   
19  56  Hynönen Ella  2008  LrU  08A072  25 m  1:37.91  1:37.91   
20  83  Ovaska Erin  2006  LrU  06A242  25 m  1:41.35  1:41.35   
21  58  Härkänen Miina-anniina  2008  LrU  08A412  25 m  1:47.63  1:47.63   
22  89  Puranen Ada  2006  LrU  06A200  25 m  1:53.14  1:53.14   
23  95  Sarvilahti Aino  2008  LrU  08A028  25 m  1:59.43  1:59.43   
24  Leppä Kaarina  2004  HaUS  04B220  25 m       
25  Ruusu Emilia  2006  HaUS  06A739  25 m       
26  12  Ahonen Aada  2005  KoU  05A977  25 m       
27  35  Viherkoski Helmi  2005  KoU  05B085  25 m       
28  53  Heikkilä Alexia  2006  LrU  06B037  25 m       
29  54  Hirvonen Amanda  2007  LrU  07A755  25 m       
30  55  Huhtala Anna  2006  LrU  06B039  25 m       
31  90  Puranen Isla  2008  LrU  08A306  25 m       
32  105  Uski Sara  2009  LrU  09A143  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit  Tulostusaika  11:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner