2019-10-16   06:31:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sälsimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 - Lör 14.30

Document
Startlista
Sälsimmet 2018
Arrangör:
Plats: Njurundahallen Njurunda Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 20 okt 2018 till den 21 okt 2018
5 100m Ryggsim Damer 13-16
Sponsor: Sysadm
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 57 Elise Öberg Njurunda Simsällskap 2002 AE8402 25m 1:03.87
2 224 Nea Hjortsberg Simklubben Ägir 2004 AK0404 25m 1:06.28
3 67 Gloria Muzito Njurunda Simsällskap 2002 BO6202 25m 1:09.44
4 58 Saga Persson Njurunda Simsällskap 2003 AI1203 25m 1:16.94
5 66 Isabelle Grönlund Njurunda Simsällskap 2004 AR7604 25m 1:17.49
6 143 Nova Norlander Sundsvalls Simsällskap 2004 AV3804 25m 1:17.94
7 24 Johanna Persson Härnösands Simsällskap 2003 BB4803 25m 1:20.32
8 214 Tindra Olavi Timrå Simklubb 2003 AH6403 25m 1:20.38
9 59 Lovisa Lundblad Njurunda Simsällskap 2003 AM1203 25m 1:22.28
10 144 Leia Beijron Sundsvalls Simsällskap 2004 BO5402 25m 1:22.30
11 23 Maja Bostedt Härnösands Simsällskap 2003 AP6603 25m 1:23.05
12 149 Agnes Pettersson Sundsvalls Simsällskap 2004 BE0404 25m 1:24.05
13 63 Ida Sundholm Njurunda Simsällskap 2005 AG2205 25m 1:24.71
14 138 Nora Sundström Sundsvalls Simsällskap 2004 AQ9804 25m 1:26.92
15 70 Tova Persson Njurunda Simsällskap 2005 AR5205 25m 1:27.56
16 227 Tuva Wallskog Simklubben Ägir 2004 BE3404 25m 1:28.14
17 205 Ida Furuström Söderhamns Simsällskap 2005 BR2205 25m 1:28.53
18 62 Ebba Lindblom Njurunda Simsällskap 2004 AR8404 25m 1:29.05
19 225 Ida Nyberg Simklubben Ägir 2004 BB1204 25m 1:29.63
20 153 Elin Lindkvist Sundsvalls Simsällskap 2004 BL6604 25m 1:32.70
21 125 Alva  Lövström Sollefteå Allmänna
Simsällskap
2005 AI4805 25m 1:33.19
22 197 Agnes Sundqvist Söderhamns Simsällskap 2005 BL0405 25m 1:34.64
23 215 Linnea Jansson Timrå Simklubb 2005 BD0805 50m 1:34.66
24 60 Elin Jönsson Njurunda Simsällskap 2004 AQ4804 25m 1:34.91
25 65 Elin Clarin Njurunda Simsällskap 2005 AG7205 25m 1:36.02
26 200 Ida Karlsson Söderhamns Simsällskap 2005 BQ1205 25m 1:39.35
27 123 Signe Domeij Sollefteå Allmänna
Simsällskap
2005 AI5805 25m 1:44.57
28 14 Alva  Käller Hudiksvalls Simsällskap 2005 AW6605 25m 1:45.19
29 220 Vilja Norberg Örnsköldsviks Allmänna SS 2005 BO6205 50m 1:48.83
30 124 Linnea  Ljung Sollefteå Allmänna
Simsällskap
2005 AI3805 25m 1:59.63
31 278 Lotta Larsson Wermelin Njurunda Simsällskap 2002 AB4202 25m EFT
2018-10-21 11:36:39 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Njurunda Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner