2020-07-05   06:05:58
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Åbne Københavnske Masters 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Åbne Københavnske Masters    Udskriftsdato  03 november 2018   
  Stævne by  Kastrup    Udskriftstidspunkt  11:36   
  Arrangør  Svømmeklubben KVIK Kastrup         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  03 november 2018         
 
 
 
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Aldersgruppe  Klub    Bassin  Tid 
 
               
3160  Mila Zaharinova  1977  40-44  Lambertset    25m   
3127  Marianne Friis-Olsen  1952  65-69  SVØMKORSØR    25m  51.28 
3146  Berit Marx Pedersen  1950  65-69  STT    25m  55.10 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Aldersgruppe  Klub    Bassin  Tid 
 
240  Marit Hernes  1958  60-64  Bergen OM    25m  48.00 
3093  Anja Kostecki  1973  45-49  BIRKERØD    25m  45.02 
3188  Hanne Gosvig Ladegaard  1968  50-54  HØRSHOLM    25m  43.96 
3164  Anne Elisabeth Fyhn Sivertsen  1952  65-69  Oslo IL    25m  45.00 
3139  Inge-Lise Damberg  1957  60-64  STT    25m  46.39 
3124  Bente Sørensen  1947  70-74  SVØMKORSØR    50m  48.16 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Aldersgruppe  Klub    Bassin  Tid 
 
3058  Francoise Mignatelli  1955  60-64  BBN    25m  41.00 
2763  Gry Solberg  1960  55-59  Oslo IL    25m  39.00 
2743  Vibeke Larsen  1961  55-59  NÆSTVED    25m  38.65 
3307  Henriette S. Jørgensen  1989  25-29  KU-SVØM    25m  39.00 
3173  Anna K Bang  1966  50-54  Bergen OM    25m  39.30 
3306  Henriette Howard Holm  1990  25-29  KU-SVØM    25m  42.00 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Aldersgruppe  Klub    Bassin  Tid 
 
3156  Carola Pedersen  1989  25-29  HOVEDSTAD    25m  38.27 
3106  Nina Frandsen  1985  30-34  ALLERØD    25m  35.81 
2266  Margit Sørensen  1972  45-49  KØGE    25m  34.63 
3155  Anne Roslyng  1983  35-39  HOVEDSTAD    25m  35.00 
3096  Cecilia Maunsbach  1964  50-54  BIRKERØD    25m  37.84 
3076  Anna Uddhammar  1977  40-44  TÄBY SIM    25m  38.42 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Aldersgruppe  Klub    Bassin  Tid 
 
3085  Laura Frandsen  1993  25-29  BIRKERØD    25m  33.20 
3277  Laura Smidt Hansen  1992  25-29  KU-SVØM    25m  33.03 
2245  Caroline Lindborg  1966  50-54  MKK    25m  32.31 
3063  Lise Lothe  1967  50-54  Sørlandet    25m  32.31 
3263  Nina Wahlberg  1972  45-49  HS    25m  33.15 
3132  Jeanet Herløv Kvisgaard  1985  30-34  KØGE    25m  33.32 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 november 2018 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  11:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark