2020-02-17   06:18:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Aquanetti-uinnit 22.9.2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Aquanetti-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  11:10   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 50m VU N,T14,12,10,9  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saimi Räty  2005  05B179  RaisU    25m     
Renja Koskela  2010  10A096  RaisU    25m     
Peppi Pulkkinen  2009  09A377  RaisU    25m     
Armi Wahlroos  2006  06B072  RaisU    25m     
Miina Mäkinen  2009  09A363  RaisU    25m     
Oona Kallunki  2010  10A094  RaisU    25m     
Senni Soininen  2009  09A396  RaisU    25m     
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Kinos  2010  10A080  RaisU    25m     
Bea Back  2009  09A288  RaisU    25m     
Ella Ääri  2011  11A003  UiKaa    25m  1:00.59  1:00.59 
Aada Kaila  2009  09A127  RaisU    25m  53.27  53.27 
Emilia Makkonen  2006  06A912  RaisU    25m  57.90  57.90 
Maisa Kummila  2006  06B052  RaisU    25m     
Helmi Vehviläinen  2009  09A271  RaisU    25m     
Milja Kummila  2008  08A604  RaisU    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matilda Karvonen  2009  09A209  RaisU    25m  46.61  46.61 
Josefiina Kinos  2009  09A082  RaisU    25m  43.13  43.13 
Emilie Sjösten  2008  08A074  AUi    25m  42.74  42.74 
Sagdiana Rakhimova  2008  08A244  RaisU    25m  40.86  40.86 
Emilia Inkeroinen  2009  09A052  KoU    50m  42.17  41.17 
Noora Riionheimo  2006  06A873  RaisU    50m  43.90  42.90 
Iina Pihlaja  2008  08A067  RaisU    50m  45.43  44.43 
Iiris Aittokallio  2006  06A888  RaisU    25m  47.38  47.38 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Järvi  2007  07A178  RaisU    50m  39.63  38.63 
Veera Hautamäki  2006  06A779  RaisU    50m  39.05  38.05 
Laura Lilja  2004  04B140  AUi    50m  38.60  37.60 
Vilma Saarimäki  2007  07A277  RaisU    25m  36.50  36.50 
Aino Kajonen  2005  05A833  AUi    50m  37.92  36.92 
Nella Hyvärinen  2004  04B245  AUi    50m  38.76  37.76 
Minni-Maria Vesma  2007  07A480  RaisU    25m  38.10  38.10 
Kaisa Heikkinen  2008  08A047  RaisU    50m  39.90  38.90 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Grönholm  2006  06A743  AUi    50m  36.13  35.13 
Aino Kurki  2005  05A264  AUi    50m  35.42  34.42 
Noora Ketola  2003  03B235  AUi    50m  34.66  33.66 
Ronja Maude  2005  05A886  AUi    50m  34.19  33.19 
Elisa Liven  2004  04A466  RaisU    50m  34.59  33.59 
Tuuli Peltola  2007  07A060  RaisU    50m  34.91  33.91 
Inka Nirkkonen  2004  04B260  AUi    50m  35.87  34.87 
Julia Sihvo  2006  06A269  RaisU    25m  35.68  35.68 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pilvi Österman  2005  05A026  AUi    50m  33.92  32.92 
Kerttu Virta  2006  06A088  RaisU    50m  33.65  32.65 
Isla Pinta  2002  02A828  RaisU    25m  31.98  31.98 
Amanda Koistinen  2005  05A535  AUi    50m  32.63  31.63 
Aada Rantanen  2004  04A372  RaisU    50m  32.76  31.76 
Joanna Hauhia  2004  04A559  AUi    50m  33.42  32.42 
Katriina Kallio  2006  06A022  RaisU    50m  33.78  32.78 
Lawen Veisi  2002  02A470  RaisU    25m  32.96  32.96 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Maliranta  2004  04A154  RaisU    25m  31.14  31.14 
Sini Mäkilä  2006  06A201  RaisU    50m  31.49  30.49 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  30.40  30.40 
Sofia Salospohja  2004  04A153  RaisU    25m  29.68  29.68 
Peppi Kolari  2003  03A985  AUi    50m  31.33  30.33 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    50m  31.48  30.48 
Laura Kinnunen  2002  02B267  AUi    50m  31.71  30.71 
Greta Kandolin  2003  03A616  AUi    50m  32.51  31.51 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    50m  30.59  29.59 
Aino-Kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    50m  30.11  29.11 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    50m  28.96  27.96 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    50m  28.26  27.26 
Tiia Puolakka  1998  98A086  ÅSK    50m  28.38  27.38 
Emilia Sihvo  2004  04A098  RaisU    50m  29.12  28.12 
Anni Korhonen  2003  03A471  RaisU    50m  30.57  29.57 
Nelli Rauhanen  2005  05A585  RaisU    50m  30.59  29.59 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Uusküla  2002  02A310  RaisU    50m  27.67  26.67 
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    50m  27.48  26.48 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    50m  27.18  26.18 
Roosa Mört  1999  99A208  AUi    50m  26.23  25.23 
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    50m  27.14  26.14 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  RaisU    50m  27.21  26.21 
Anna Vira  2002  02A074  RaisU    50m  27.56  26.56 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  RaisU    50m  27.84  26.84 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  11:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner