2020-06-06   04:30:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
4 50 m ryggsim fl C
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 212 Emmy Hällkvist Täby Sim 2008 AF0208 25m 36.73
2 4 Rebecka Barkvall Danderyds Simförening 2007 AK8807 25m 38.49
3 249 Ida Osund-Ireland Täby Sim 2007 BH0607 50m 39.15
4 204 Emma Alsén Täby Sim 2007 AJ5207 25m 39.51
5 215 Stina Pedersen Täby Sim 2007 AN5807 25m 40.00
6 11 Anna Kristiansson Saltsjöbadens Idrottsförening 2007 AB5807 25m 40.51
7 82 Melissa Klintengren Södertälje Simsällskap 2007 AH0807 25m 40.75
8 123 Lilian Holfve Turebergs Simklubb 2007 AC3207 25m 41.91
9 16 Cornelia Svenarud Saltsjöbadens Idrottsförening 2008 AE4408 25m 43.07
10 37 Anna Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AD9807 50m 43.12
11 54 Elise Karlsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 BA4607 50m 44.78
12 58 Alma Brorson Stockholms
Kappsimningsklubb
50m 45.48
2008 AT8208
13 239 Emilia Rylander Täby Sim 2008 AS7408 50m 45.55
14 251 Audrey Glavas Ösmo Simsällskap 2008 AD8408 25m 45.78
15 213 Hanna Gong Täby Sim 2007 AN2807 25m 45.79
16 259 Amanda Rosborg Ösmo Simsällskap 2008 AH1208 25m 45.87
17 136 Emma Arnö Turebergs Simklubb 2008 AB6608 25m 45.90
18 48 Olivia Bäck Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AP7207 25m 46.24
19 50 Ellen Bystedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AY2207 25m 46.69
20 253 Leah Sandelius Ösmo Simsällskap 2007 AL8207 25m 46.81
21 244 Stella Snabb Täby Sim 2009 AH9609 25m 47.80
22 255 Lina Thunvall Ösmo Simsällskap 2008 AG0808 25m 48.14
23 55 Ofelia Öström Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AO6808 25m 48.20
24 245 Nora Mikalsen Täby Sim 50m 48.31
2008 AS6808
25 254 Alva Lindberg Ösmo Simsällskap 25m 48.50
2008 AF6608
26 240 Alexandra Sandberg Täby Sim 25m 48.68
2009 AH2409
27 138 Tea Hermelin Turebergs Simklubb 25m 49.33
2008 AD8208
28 228 Olivia Allert Täby Sim 2007 AZ3407 25m 49.62
29 38 Molly Alveskär Lundfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AE2207 25m 49.76
30 242 Isabell Wertheim Täby Sim 2008 AT1208 50m 50.19
31 252 Saga Gustavsson Ösmo Simsällskap 2008 AD9408 25m 51.25
32 269 Tilda Flodin Väsby Simsällskap 2007 BB9207 25m 51.88
33 131 Isabell Andersson Turebergs Simklubb 2007 AG3407 25m 52.33
34 53 Catlin Bohlin Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AL9408 25m 52.46
35 230 Matilda Elofsson Täby Sim 2007 AZ4407 25m 52.49
36 262 Ester Fritzson Väsby Simsällskap 2008 AH6208 25m 52.73
37 241 Alva Björk Täby Sim 2008 AS9408 50m 53.02
38 91 Julia Boman Södertälje Simsällskap 2008 AT3408 25m 53.49
39 149 Edith Forsell Turebergs Simklubb 2007 AR3407 25m 53.88
40 266 Alva Smeds Väsby Simsällskap 2007 AT3607 50m 54.88
41 146 Kajsa Elmqvist Turebergs Simklubb 2007 AO6807 25m 55.41
42 264 Agnes Klingh Väsby Simsällskap 2008 AI6208 25m 55.43
43 90 Lova Wahlstedt Södertälje Simsällskap 2010 AC0610 25m 55.58
44 84 Matilda Holmerin Södertälje Simsällskap 2007 AO7807 25m 56.44
45 47 Annie Donaldsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AE8408 25m 56.51
46 268 Frida Tillman Väsby Simsällskap 2007 BB1407 25m 56.56
47 92 Isabel Samuelsson Södertälje Simsällskap 2009 AI0209 25m 56.65
48 94 Olivia Kristiansson Södertälje Simsällskap 2008 AV8808 25m 57.16
49 169 Edith Dinnesen Turebergs Simklubb 2009 AF6409 25m 57.71
50 22 Hedvig Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2009 AG9609 25m 59.58
51 89 Clara Holmerin Södertälje Simsällskap 2009 AE8209 25m 1:00.01
52 60 Ebba Hertzell Stockholms
Kappsimningsklubb
2009 AH9809 25m 1:03.08
53 23 Karina Kurbanova Saltsjöbadens Idrottsförening 2007 BF3407 25m 1:04.97
54 18 Isabelle Moshref Saltsjöbadens Idrottsförening 2008 AM2408 25m 1:23.64
55 192 Hedda Härning Nilsson Täby Sim 2008 25m
56 189 Elisa Andersson Darin Täby Sim 2008 25m
57 9 Linnea Ekstrand Saltsjöbadens Idrottsförening 2009 25m
58 19 Emelie Hedqvist Saltsjöbadens Idrottsförening 2008 AM9208 25m
59 7 Selma Edwall Saltsjöbadens Idrottsförening 2007 25m
60 176 Alma Lund Wahlberg Turebergs Simklubb 2008 AW6208 25m
61 187 Nina Zhang Täby Sim 2008 25m
62 193 Maria Bebenek Täby Sim 2010 25m
63 61 Elin Borgman Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AT4408 25m
64 190 Ester von Goes Täby Sim 2008 25m
65 140 Joanna Terander Turebergs Simklubb 2007 AO9607 25m
66 99 Alva Östberg Turebergs Simklubb 2010 25m
67 188 Elin Javehed Täby Sim 2009 25m
68 194 Tianjiao Luo Täby Sim 2008 25m
69 191 Freja Hoffert Täby Sim 2008 25m
70 172 Lea Holkedahl Turebergs Simklubb 2008 AS9608 25m
71 186 Caitlin Lenstad Täby Sim 2008 25m
72 28 Isabelle Lindstedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 25m
73 93 Venessa Walldèn Södertälje Simsällskap 2009 AI1209 25m
74 174 Agnes Nyqvist Turebergs Simklubb 2008 AU2808 25m
75 246 Isabelle Isufi Berlin Täby Sim 2008 AS7608 25m
76 27 Ellen Gustafsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 25m
2018-10-06 09:30:20 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner