2020-06-06   03:59:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
1 50 m frisim po A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 115 Marcus Persson Taylor Turebergs Simklubb 2005 AC4905 25m 27.79
2 108 Isac Persson Taylor Turebergs Simklubb 2003 AE6903 25m 27.83
3 111 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb 2004 AE0704 25m 29.05
4 114 Filip Westlund Turebergs Simklubb 2003 AL9703 25m 29.19
5 112 Alexander Arnö Turebergs Simklubb 2005 AB5505 25m 29.91
6 79 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 25m 29.94
7 42 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 50m 30.43
8 133 Albin Argelius Turebergs Simklubb 2005 AN1105 25m 30.94
9 125 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 31.91
10 278 Axel Hallenborg Saltsjöbadens Idrottsförening 2004 AO5504 25m 31.96
11 33 David Berggren Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH5905 50m 32.59
12 207 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 50m 33.21
2006 AM7706
13 29 Oscar Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE5305 50m 33.29
14 80 Elton Söderberg Södertälje Simsällskap 2006 AH0306 50m 33.33
15 30 Gustav Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE3505 25m 33.36
16 40 William Martin-Lamm Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ5506 50m 33.60
17 81 Arvid Engqvist Södertälje Simsällskap 25m 33.62
2005 AM6505
18 201 Elvin Degerbalkan Täby Sim 25m 34.94
2006 AH6106
19 35 Casper Drozdz Stockholms
Kappsimningsklubb
50m 35.47
2006 AG2306
20 218 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 50m 35.48
21 41 Hugo Patrikson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ6506 50m 36.56
22 284 Albin Tetli Södertälje Simsällskap 2005 AR9705 25m 36.92
23 225 Alexandros Ladis Täby Sim 2005 AV0505 25m 37.28
24 223 Kevin Lenstad Täby Sim 2005 AU3905 50m 38.17
25 119 Axel Mickelsson Turebergs Simklubb 2006 AC4506 25m 38.29
26 120 Vincent Wettergren Turebergs Simklubb 2005 AG9905 25m 38.38
27 77 Sixten  Selander Södertälje Simsällskap 2006 AF3906 25m 38.90
28 14 Ricardo Daniel Kosiec-Gomez Saltsjöbadens Idrottsförening 2005 AN8705 25m 38.97
29 235 Stanislav Shabaltas Täby Sim 2005 AV0705 25m 39.77
30 276 Frans Willquist Saltsjöbadens Idrottsförening 2005 AQ5905 25m 40.83
31 226 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 41.06
32 216 William Zhao Täby Sim 2006 AN8306 25m 42.32
33 13 Oliver Timm Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AE0706 25m 47.15
34 145 Hugo Gustafsson Turebergs Simklubb 2005 AR0905 25m
2018-10-06 09:30:19 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner