2020-06-06   04:32:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Heatlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Plats: Sollentuna sim & sporthall Arrangör: Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:44
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
250 3 Whilda Göransson 2006 TÄBY SIM 25m
122 4 Julia Liu 2004 TUREBERG 1:58.05 25m
142 5 Alicia Roman 2006 TUREBERG 1:58.71 25m
6 25m
7 25m
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:47
1 25m
229 2 Astrid Enbom 2006 TÄBY SIM 1:51.64 25m
139 3 Klara Broms 2006 TUREBERG 1:47.49 25m
73 4 Moa Berg 2006 SÖDERTÄLJE 1:46.13 25m
135 5 Selma Sjödin 2006 TUREBERG 1:47.18 25m
36 6 Emelie Bilands 2006 SKK 1:47.93 25m
283 7 Ängla Edin 2006 VÄSBY SS 1:57.25 25m
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:49
137 1 Ebba Näsvall 2006 TUREBERG 1:45.87 25m
199 2 Emma Olsson Sande 2005 TÄBY SIM 1:44.09 25m
12 3 Laura Midby 2006 SALTSJÖB 1:41.73 25m
83 4 Cecilia Adielsson 2006 SÖDERTÄLJE 1:40.56 25m
75 5 Emilia Teglöf 2005 SÖDERTÄLJE 1:41.62 25m
206 6 Ida Lindqvist 2005 TÄBY SIM 1:44.03 25m
202 7 Amanda Lindberg 2006 TÄBY SIM 1:45.03 50m
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:51
126 1 Vera  Popova 2006 TUREBERG 1:40.05 25m
205 2 Rose Li 2006 TÄBY SIM 1:38.97 25m
5 3 Irma Ehrengren 2005 DANDERYD 1:34.21 25m
2 4 Felicia Malkan-Juvelin 2005 DANDERYD 1:32.53 25m
76 5 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 1:33.49 25m
88 6 Sara Andersson 2005 SÖDERTÄLJE 1:38.92 25m
78 7 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 1:40.03 25m
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:53
124 1 Johanna  Klingenstierna 2005 TUREBERG 1:32.44 25m
117 2 Ella Faleij 2003 TUREBERG 1:30.62 25m
110 3 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 1:25.14 25m
288 4 Sara Arnö 2004 TUREBERG 1:18.85 25m
289 5 Elvira Flores 2006 SKK 1:22.03 25m
116 6 Ebbalisa Lidgren 2005 TUREBERG 1:29.28 25m
74 7 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 1:30.83 25m
2018-10-06 09:28:32 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner