2020-06-06   04:24:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Heatlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Plats: Sollentuna sim & sporthall Arrangör: Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
Gren 2, 50 m frisim fl A, B
Final 1 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:05
Anm tid
Start ca:
25 1 Sara Miller 2006 SKK 25m
154 2 Tyra Ruin 2006 TUREBERG 25m
282 3 Emilia Almert 2003 NACKA HIF 49.77 25m S10
258 4 Ida Källman 2006 ÖSMO SS 47.08 25m
231 5 Elsa Samuelsson 2006 TÄBY SIM 47.34 25m
6 6 Ebba Gradevik-Laurell 2006 SALTSJÖB 25m
26 7 Alice Hell 2006 SKK 25m
Gren 2, 50 m frisim fl A, B Final 2 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:06
229 1 Astrid Enbom 2006 TÄBY SIM 45.96 25m
142 2 Alicia Roman 2006 TUREBERG 44.22 25m
130 3 Ida Söderlund 2006 TUREBERG 43.61 25m
139 4 Klara Broms 2006 TUREBERG 43.19 25m
257 5 Alva Zander 2006 ÖSMO SS 43.27 25m
261 6 Emma Van De Beek 2006 VÄSBY SS 43.70 25m
265 7 Junie Jansson Östlund 2006 VÄSBY SS 45.16 50m
Gren 2, 50 m frisim fl A, B Final 3 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:08
135 1 Selma Sjödin 2006 TUREBERG 40.70 25m
199 2 Emma Olsson Sande 2005 TÄBY SIM 40.27 25m
202 3 Amanda Lindberg 2006 TÄBY SIM 39.28 50m
118 4 Maria Krejci 2006 TUREBERG 37.76 25m
200 5 Deniz Degerbalkan 2006 TÄBY SIM 38.30 25m
283 6 Ängla Edin 2006 VÄSBY SS 39.31 25m
206 7 Ida Lindqvist 2005 TÄBY SIM 40.27 25m
Gren 2, 50 m frisim fl A, B Final 4 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:09
224 1 Ellie Söderholm 2005 TÄBY SIM 36.83 25m
126 2 Vera  Popova 2006 TUREBERG 36.57 25m
127 3 Julia Marklund 2006 TUREBERG 36.22 25m
12 4 Laura Midby 2006 SALTSJÖB 35.90 25m
36 5 Emelie Bilands 2006 SKK 35.99 25m
117 6 Ella Faleij 2003 TUREBERG 36.40 25m
277 7 Alva Karén 2005 SALTSJÖB 36.73 25m
Gren 2, 50 m frisim fl A, B Final 5 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:10
75 1 Emilia Teglöf 2005 SÖDERTÄLJE 35.59 25m
279 2 Ebba Kinnunen 2006 SALTSJÖB 35.17 25m
76 3 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 34.84 25m
78 4 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 34.32 25m
121 5 Jade Hansson 2005 TUREBERG 34.82 25m
88 6 Sara Andersson 2005 SÖDERTÄLJE 35.01 25m
83 7 Cecilia Adielsson 2006 SÖDERTÄLJE 35.41 25m
Gren 2, 50 m frisim fl A, B Final 6 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:11
116 1 Ebbalisa Lidgren 2005 TUREBERG 34.17 25m
122 2 Julia Liu 2004 TUREBERG 33.61 25m
73 3 Moa Berg 2006 SÖDERTÄLJE 33.03 25m
137 4 Ebba Näsvall 2006 TUREBERG 32.43 25m
205 5 Rose Li 2006 TÄBY SIM 32.65 25m
10 6 Cornelia Dahlén 2004 SALTSJÖB 33.58 25m
1 7 Filippa Bonorden 2005 DANDERYD 33.68 25m
Gren 2, 50 m frisim fl A, B Final 7 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:12
2 1 Felicia Malkan-Juvelin 2005 DANDERYD 32.20 25m
74 2 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 31.45 25m
288 3 Sara Arnö 2004 TUREBERG 30.64 25m
110 4 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 29.51 25m
289 5 Elvira Flores 2006 SKK 29.63 25m
124 6 Johanna  Klingenstierna 2005 TUREBERG 31.16 25m
3 7 Ebba Rosander 2005 DANDERYD 31.55 25m
2018-10-06 09:28:30 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner