2020-06-06   02:42:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Heatlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Plats: Sollentuna sim & sporthall Arrangör: Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
Gren 17, 100m frisim fl C
Final 1 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:49
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
138 3 Tea Hermelin 2008 TUREBERG 25m
60 4 Ebba Hertzell 2009 SKK 25m
89 5 Clara Holmerin 2009 SÖDERTÄLJE 25m
6 25m
7 25m
Gren 17, 100m frisim fl C Final 2 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:51
1 25m
259 2 Amanda Rosborg 2008 ÖSMO SS 25m
240 3 Alexandra Sandberg 2009 TÄBY SIM 25m
93 4 Venessa Walldèn 2009 SÖDERTÄLJE 25m
24 5 Moa Olsson 2008 SALTSJÖB 25m
22 6 Hedvig Kinnunen 2009 SALTSJÖB 25m
92 7 Isabel Samuelsson 2009 SÖDERTÄLJE 25m
Gren 17, 100m frisim fl C Final 3 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:53
227 1 Emma Wahlqvist 2007 TÄBY SIM 25m
47 2 Annie Donaldsson 2008 SKK 1:56.13 25m
90 3 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 1:53.60 25m
136 4 Emma Arnö 2008 TUREBERG 1:44.60 25m
140 5 Joanna Terander 2007 TUREBERG 1:51.28 25m
230 6 Matilda Elofsson 2007 TÄBY SIM 1:54.72 25m
254 7 Alva Lindberg 2008 ÖSMO SS 25m
Gren 17, 100m frisim fl C Final 4 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:55
84 1 Matilda Holmerin 2007 SÖDERTÄLJE 1:44.37 25m
252 2 Saga Gustavsson 2008 ÖSMO SS 1:40.68 25m
38 3 Molly Alveskär Lundfeldt 2007 SKK 1:38.17 25m
91 4 Julia Boman 2008 SÖDERTÄLJE 1:37.31 25m
61 5 Elin Borgman 2008 SKK 1:37.95 25m
242 6 Isabell Wertheim 2008 TÄBY SIM 1:38.27 50m
245 7 Nora Mikalsen 2008 TÄBY SIM 1:42.26 25m
Gren 17, 100m frisim fl C Final 5 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:58
239 1 Emilia Rylander 2008 TÄBY SIM 1:36.69 25m
131 2 Isabell Andersson 2007 TUREBERG 1:35.78 25m
143 3 Fernanda Vasquez 2007 TUREBERG 1:32.35 25m
48 4 Olivia Bäck 2007 SKK 1:32.18 25m
255 5 Lina Thunvall 2008 ÖSMO SS 1:32.18 25m
152 6 Julia Sundqvist 2007 TUREBERG 1:33.06 25m
50 7 Ellen Bystedt 2007 SKK 1:36.23 50m
Gren 17, 100m frisim fl C Final 6 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:00
54 1 Elise Karlsson 2007 SKK 1:28.65 50m
253 2 Leah Sandelius 2007 ÖSMO SS 1:28.16 25m
123 3 Lilian Holfve 2007 TUREBERG 1:25.24 25m
210 4 Beatrice Hlawatsch 2007 TÄBY SIM 1:22.75 50m
37 5 Anna Eklöf 2007 SKK 1:25.11 50m
249 6 Ida Osund-Ireland 2007 TÄBY SIM 1:26.78 50m
251 7 Audrey Glavas 2008 ÖSMO SS 1:28.56 25m
Gren 17, 100m frisim fl C Final 7 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:02
213 1 Hanna Gong 2007 TÄBY SIM 1:22.17 25m
11 2 Anna Kristiansson 2007 SALTSJÖB 1:16.82 25m
204 3 Emma Alsén 2007 TÄBY SIM 1:14.30 25m
212 4 Emmy Hällkvist 2008 TÄBY SIM 1:12.63 25m
4 5 Rebecka Barkvall 2007 DANDERYD 1:12.95 25m
82 6 Melissa Klintengren 2007 SÖDERTÄLJE 1:16.32 25m
215 7 Stina Pedersen 2007 TÄBY SIM 1:19.54 25m
2018-10-06 09:28:35 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner