2020-06-06   04:07:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Heatlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Plats: Sollentuna sim & sporthall Arrangör: Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:39
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
257 3 Alva Zander 2006 ÖSMO SS 25m
250 4 Whilda Göransson 2006 TÄBY SIM 25m
247 5 Bea Hellborg 2006 TÄBY SIM 25m
6 25m
7 25m
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:42
1 25m
231 2 Elsa Samuelsson 2006 TÄBY SIM 25m
283 3 Ängla Edin 2006 VÄSBY SS 1:46.02 25m
233 4 Tyra Törnqvist 2006 TÄBY SIM 1:42.32 25m
135 5 Selma Sjödin 2006 TUREBERG 1:44.46 25m
261 6 Emma Van De Beek 2006 VÄSBY SS 1:52.13 25m
26 7 Alice Hell 2006 SKK 25m
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:44
279 1 Ebba Kinnunen 2006 SALTSJÖB 1:35.19 25m
199 2 Emma Olsson Sande 2005 TÄBY SIM 1:34.76 25m
224 3 Ellie Söderholm 2005 TÄBY SIM 1:33.98 25m
206 4 Ida Lindqvist 2005 TÄBY SIM 1:31.83 25m
36 5 Emelie Bilands 2006 SKK 1:32.07 25m
137 6 Ebba Näsvall 2006 TUREBERG 1:34.54 25m
88 7 Sara Andersson 2005 SÖDERTÄLJE 1:34.95 25m
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:47
130 1 Ida Söderlund 2006 TUREBERG 1:30.82 25m
117 2 Ella Faleij 2003 TUREBERG 1:30.44 25m
5 3 Irma Ehrengren 2005 DANDERYD 1:29.72 25m
121 4 Jade Hansson 2005 TUREBERG 1:28.84 25m
76 5 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 1:29.17 25m
277 6 Alva Karén 2005 SALTSJÖB 1:30.18 25m
200 7 Deniz Degerbalkan 2006 TÄBY SIM 1:30.53 25m
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:49
83 1 Cecilia Adielsson 2006 SÖDERTÄLJE 1:28.55 25m
75 2 Emilia Teglöf 2005 SÖDERTÄLJE 1:25.63 25m
73 3 Moa Berg 2006 SÖDERTÄLJE 1:25.12 25m
3 4 Ebba Rosander 2005 DANDERYD 1:22.70 25m
124 5 Johanna  Klingenstierna 2005 TUREBERG 1:23.04 25m
118 6 Maria Krejci 2006 TUREBERG 1:25.50 25m
122 7 Julia Liu 2004 TUREBERG 1:25.68 25m
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:51
10 1 Cornelia Dahlén 2004 SALTSJÖB 1:22.22 25m
116 2 Ebbalisa Lidgren 2005 TUREBERG 1:20.93 25m
1 3 Filippa Bonorden 2005 DANDERYD 1:18.05 25m
289 4 Elvira Flores 2006 SKK 1:13.14 25m
110 5 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 1:13.16 25m
288 6 Sara Arnö 2004 TUREBERG 1:18.19 25m
74 7 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 1:22.19 25m
2018-10-06 09:28:33 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner