2020-06-06   03:03:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 10:00

Document
Heatlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Plats: Sollentuna sim & sporthall Arrangör: Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
Gren 1, 50 m frisim po A, B
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:00
Anm tid
Start ca:
1 25m
13 2 Oliver Timm 2006 SALTSJÖB 47.15 25m
226 3 Filip Norlin 2005 TÄBY SIM 41.06 25m
235 4 Stanislav Shabaltas 2005 TÄBY SIM 39.77 25m
276 5 Frans Willquist 2005 SALTSJÖB 40.83 25m
216 6 William Zhao 2006 TÄBY SIM 42.32 25m
145 7 Hugo Gustafsson 2005 TUREBERG 25m
Gren 1, 50 m frisim po A, B Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:01
14 1 Ricardo Daniel Kosiec-Gomez 2005 SALTSJÖB 38.97 25m
120 2 Vincent Wettergren 2005 TUREBERG 38.38 25m
223 3 Kevin Lenstad 2005 TÄBY SIM 38.17 50m
284 4 Albin Tetli 2005 SÖDERTÄLJE 36.92 25m
225 5 Alexandros Ladis 2005 TÄBY SIM 37.28 25m
119 6 Axel Mickelsson 2006 TUREBERG 38.29 25m
77 7 Sixten  Selander 2006 SÖDERTÄLJE 38.90 25m
Gren 1, 50 m frisim po A, B Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:02
41 1 Hugo Patrikson 2006 SKK 36.56 50m
35 2 Casper Drozdz 2006 SKK 35.47 50m
81 3 Arvid Engqvist 2005 SÖDERTÄLJE 33.62 25m
30 4 Gustav Åsbrink 2005 SKK 33.36 25m
40 5 William Martin-Lamm 2006 SKK 33.60 50m
201 6 Elvin Degerbalkan 2006 TÄBY SIM 34.94 25m
218 7 Arvid Thoresson 2005 TÄBY SIM 35.48 50m
Gren 1, 50 m frisim po A, B Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:03
80 1 Elton Söderberg 2006 SÖDERTÄLJE 33.33 50m
207 2 Benjamin Todorovac Hallongren 2006 TÄBY SIM 33.21 50m
278 3 Axel Hallenborg 2004 SALTSJÖB 31.96 25m
133 4 Albin Argelius 2005 TUREBERG 30.94 25m
125 5 Henrik Larsson 2006 TUREBERG 31.91 25m
33 6 David Berggren 2005 SKK 32.59 50m
29 7 Oscar Flores 2005 SKK 33.29 50m
Gren 1, 50 m frisim po A, B Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:04
42 1 William Hamilton 2006 SKK 30.43 50m
112 2 Alexander Arnö 2005 TUREBERG 29.91 25m
111 3 Niclas Ruimeng Li 2004 TUREBERG 29.05 25m
115 4 Marcus Persson Taylor 2005 TUREBERG 27.79 25m
108 5 Isac Persson Taylor 2003 TUREBERG 27.83 25m
114 6 Filip Westlund 2003 TUREBERG 29.19 25m
79 7 Valentino Vrbanus 2006 SÖDERTÄLJE 29.94 25m
2018-10-06 09:28:30 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner