2020-06-06   04:18:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
36 100m frisim po A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 109 August Eriksson Turebergs Simklubb 2004 AC3104 25m 58.12
2 108 Isac Persson Taylor Turebergs Simklubb 2003 AE6903 25m 1:00.39
3 115 Marcus Persson Taylor Turebergs Simklubb 2005 AC4905 25m 1:01.76
4 79 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 25m 1:04.86
5 112 Alexander Arnö Turebergs Simklubb 2005 AB5505 25m 1:05.14
6 114 Filip Westlund Turebergs Simklubb 2003 AL9703 25m 1:05.16
7 42 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 25m 1:07.46
8 133 Albin Argelius Turebergs Simklubb 2005 AN1105 25m 1:08.55
9 278 Axel Hallenborg Saltsjöbadens Idrottsförening 2004 AO5504 25m 1:10.67
10 125 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 1:11.10
11 30 Gustav Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE3505 25m 1:12.78
12 29 Oscar Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
50m 1:13.10
2005 AE5305
13 80 Elton Söderberg Södertälje Simsällskap 2006 AH0306 25m 1:13.57
14 207 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 50m 1:13.61
15 81 Arvid Engqvist Södertälje Simsällskap 2005 AM6505 25m 1:13.70
16 33 David Berggren Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH5905 25m 1:13.86
17 40 William Martin-Lamm Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ5506 50m 1:16.03
18 34 Jonas Harju Stockholms
Kappsimningsklubb
50m 1:17.89
2005 AH8905
19 35 Casper Drozdz Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AG2306 25m 1:18.66
20 41 Hugo Patrikson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ6506 50m 1:19.49
21 218 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m 1:20.19
22 284 Albin Tetli Södertälje Simsällskap 2005 AR9705 25m 1:20.31
23 226 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 1:20.60
24 223 Kevin Lenstad Täby Sim 2005 AU3905 25m 1:21.79
25 225 Alexandros Ladis Täby Sim 2005 AV0505 25m 1:22.40
26 235 Stanislav Shabaltas Täby Sim 2005 AV0705 25m 1:23.20
27 43 Elliott Sundström Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM7506 25m 1:23.90
28 14 Ricardo Daniel Kosiec-Gomez Saltsjöbadens Idrottsförening 2005 AN8705 25m 1:25.73
29 276 Frans Willquist Saltsjöbadens Idrottsförening 2005 AQ5905 25m 1:28.46
30 77 Sixten  Selander Södertälje Simsällskap 2006 AF3906 25m 1:29.24
31 119 Axel Mickelsson Turebergs Simklubb 2006 AC4506 25m 1:38.45
32 120 Vincent Wettergren Turebergs Simklubb 2005 AG9905 25m 1:41.39
33 164 Max Regnander Turebergs Simklubb 2006 AS3706 25m
2018-10-06 09:30:30 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner