2020-07-11   04:41:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
31 50m fjärilsim po A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 109 August Eriksson Turebergs Simklubb 2004 AC3104 50m 28.79
2 111 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb 2004 AE0704 25m 30.33
3 115 Marcus Persson Taylor Turebergs Simklubb 2005 AC4905 25m 31.35
4 114 Filip Westlund Turebergs Simklubb 2003 AL9703 25m 31.49
5 79 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 25m 32.23
6 108 Isac Persson Taylor Turebergs Simklubb 2003 AE6903 25m 33.70
7 112 Alexander Arnö Turebergs Simklubb 2005 AB5505 25m 33.84
8 133 Albin Argelius Turebergs Simklubb 2005 AN1105 25m 34.08
9 80 Elton Söderberg Södertälje Simsällskap 2006 AH0306 25m 34.42
10 278 Axel Hallenborg Saltsjöbadens Idrottsförening 2004 AO5504 25m 34.76
11 29 Oscar Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE5305 25m 35.42
12 125 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 36.11
13 42 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 50m 36.46
14 34 Jonas Harju Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 36.74
2005 AH8905
15 33 David Berggren Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH5905 25m 38.99
16 40 William Martin-Lamm Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ5506 25m 39.95
17 41 Hugo Patrikson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ6506 50m 40.16
18 35 Casper Drozdz Stockholms
Kappsimningsklubb
50m 41.55
2006 AG2306
19 218 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m 43.74
20 81 Arvid Engqvist Södertälje Simsällskap 2005 AM6505 25m 44.17
21 43 Elliott Sundström Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM7506 25m 45.78
22 216 William Zhao Täby Sim 2006 AN8306 25m 45.98
23 225 Alexandros Ladis Täby Sim 2005 AV0505 25m 47.01
24 223 Kevin Lenstad Täby Sim 2005 AU3905 50m 48.54
25 119 Axel Mickelsson Turebergs Simklubb 2006 AC4506 25m 51.20
26 77 Sixten  Selander Södertälje Simsällskap 2006 AF3906 25m 55.79
27 235 Stanislav Shabaltas Täby Sim 2005 AV0705 25m
28 120 Vincent Wettergren Turebergs Simklubb 2005 AG9905 25m
2018-10-06 09:30:28 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner