2020-06-06   04:10:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
30 50m fjärilsim fl A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 113 Selma Holmer Turebergs Simklubb 2004 AM6204 25m 31.17
2 107 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 50m 31.62
3 288 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 31.74
4 289 Elvira Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 25m 32.71
5 110 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 33.62
6 124 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 35.62
7 117 Ella Faleij Turebergs Simklubb 2003 BI0403 25m 35.73
8 78 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 2005 AY8205 25m 37.64
9 126 Vera  Popova Turebergs Simklubb 2006 AN9406 25m 37.66
10 74 Marit Seeliger Södertälje Simsällskap 2005 AP7205 25m 38.00
11 122 Julia Liu Turebergs Simklubb 2004 BG6204 25m 38.07
12 116 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 38.82
13 73 Moa Berg Södertälje Simsällskap 2006 AC7206 25m 39.32
14 2 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 39.86
15 1 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 39.95
16 3 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 40.33
17 83 Cecilia Adielsson Södertälje Simsällskap 2006 BC6406 25m 40.39
18 5 Irma Ehrengren Danderyds Simförening 2005 BN9605 25m 40.61
19 76 Clara Teljstedt Södertälje Simsällskap 2006 AL7806 25m 41.18
20 127 Julia Marklund Turebergs Simklubb 2006 AO4206 25m 41.44
21 279 Ebba Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AK1206 25m 42.02
22 144 Tencie Spoormaker Turebergs Simklubb 2006 BC3406 25m 42.23
23 88 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 25m 42.53
24 205 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 25m 43.45
25 129 Milana  Gheorghiu Turebergs Simklubb 2005 BC9805 25m 44.53
26 118 Maria Krejci Turebergs Simklubb 2006 AC6606 25m 44.77
27 202 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 25m 47.03
28 200 Deniz Degerbalkan Täby Sim 2006 AP3406 25m 47.32
29 206 Ida Lindqvist Täby Sim 2005 BH5205 25m 48.44
30 199 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 50m 48.50
31 153 Tina Najafzadeh Turebergs Simklubb 2006 BI3406 25m 53.38
32 224 Ellie Söderholm Täby Sim 2005 BR1405 25m
33 261 Emma Van De Beek Väsby Simsällskap 2006 AV0206 25m
34 231 Elsa Samuelsson Täby Sim 2006 BM1406 25m
35 247 Bea Hellborg Täby Sim 2006 BQ5806 25m
36 142 Alicia Roman Turebergs Simklubb 2006 BC9206 25m
37 25 Sara Miller Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
38 147 Ebba  Pihl Turebergs Simklubb 2005 BM4405 25m
39 229 Astrid Enbom Täby Sim 2006 BL4806 25m
2018-10-06 09:30:28 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner