2020-06-06   04:29:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
26 50m bröstsim fl A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 288 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 36.46
2 110 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 37.85
3 107 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 25m 40.50
4 2 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 42.13
5 116 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 42.77
6 124 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 42.92
7 76 Clara Teljstedt Södertälje Simsällskap 2006 AL7806 25m 43.03
8 74 Marit Seeliger Södertälje Simsällskap 2005 AP7205 25m 43.27
9 117 Ella Faleij Turebergs Simklubb 2003 BI0403 25m 43.77
10 5 Irma Ehrengren Danderyds Simförening 2005 BN9605 25m 43.95
11 78 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 2005 AY8205 25m 45.00
12 88 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 25m 45.16
13 1 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 45.20
14 83 Cecilia Adielsson Södertälje Simsällskap 2006 BC6406 25m 46.25
15 3 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 46.39
16 12 Laura Midby Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AG9806 25m 46.52
17 121 Jade Hansson Turebergs Simklubb 2005 AR1405 25m 47.46
18 126 Vera  Popova Turebergs Simklubb 2006 AN9406 25m 48.23
19 205 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 50m 48.46
20 134 Emilia Buchgeister Turebergs Simklubb 2006 AQ5406 25m 48.49
21 36 Emelie Bilands Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AN4206 25m 48.62
22 73 Moa Berg Södertälje Simsällskap 2006 AC7206 25m 48.85
23 122 Julia Liu Turebergs Simklubb 2004 BG6204 25m 49.28
24 199 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m 49.52
25 139 Klara Broms Turebergs Simklubb 2006 BC8206 25m 49.75
26 129 Milana  Gheorghiu Turebergs Simklubb 2005 BC9805 25m 50.00
27 202 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 50m 50.06
28 233 Tyra Törnqvist Täby Sim 2006 BM5606 25m 50.14
29 118 Maria Krejci Turebergs Simklubb 2006 AC6606 25m 50.36
30 283 Ängla Edin Väsby Simsällskap 2006 BE2606 25m 52.29
31 206 Ida Lindqvist Täby Sim 2005 BH5205 25m 53.61
32 257 Alva Zander Ösmo Simsällskap 2006 BE1406 25m 54.74
33 265 Junie Jansson Östlund Väsby Simsällskap 2006 BF9806 50m 55.17
34 258 Ida Källman Ösmo Simsällskap 2006 BE5206 25m 56.73
35 282 Emilia Almert Nacka HI 2003 BY7403 25m 1:01.17 SB10
36 127 Julia Marklund Turebergs Simklubb 2006 AO4206 25m 1:03.20
37 153 Tina Najafzadeh Turebergs Simklubb 2006 BI3406 25m
38 26 Alice Hell Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
39 6 Ebba Gradevik-Laurell Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 25m
40 144 Tencie Spoormaker Turebergs Simklubb 2006 BC3406 25m
41 25 Sara Miller Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
2018-10-06 09:30:27 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner