2020-06-06   04:27:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
22 50m ryggsim fl A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 113 Selma Holmer Turebergs Simklubb 2004 AM6204 25m 33.51
2 107 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 50m 33.66
3 110 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 33.99
4 288 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 35.86
5 2 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 36.50
6 124 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 36.66
7 1 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 36.71
8 205 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 25m 37.91
9 74 Marit Seeliger Södertälje Simsällskap 2005 AP7205 25m 38.50
10 10 Cornelia Dahlén Saltsjöbadens Idrottsförening 2004 AX1404 25m 38.61
11 73 Moa Berg Södertälje Simsällskap 2006 AC7206 25m 38.76
12 78 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 2005 AY8205 25m 39.34
13 3 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 39.51
14 121 Jade Hansson Turebergs Simklubb 2005 AR1405 25m 40.61
15 83 Cecilia Adielsson Södertälje Simsällskap 2006 BC6406 25m 40.98
16 118 Maria Krejci Turebergs Simklubb 2006 AC6606 25m 41.16
17 122 Julia Liu Turebergs Simklubb 2004 BG6204 25m 41.17
18 75 Emilia Teglöf Södertälje Simsällskap 2005 AQ3205 25m 41.21
19 116 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 41.28
20 277 Alva Karén Saltsjöbadens Idrottsförening 2005 BE3605 25m 41.37
21 279 Ebba Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AK1206 25m 41.75
22 117 Ella Faleij Turebergs Simklubb 2003 BI0403 25m 41.84
23 76 Clara Teljstedt Södertälje Simsällskap 2006 AL7806 25m 42.18
24 200 Deniz Degerbalkan Täby Sim 2006 AP3406 25m 42.42
25 206 Ida Lindqvist Täby Sim 2005 BH5205 25m 42.49
26 134 Emilia Buchgeister Turebergs Simklubb 2006 AQ5406 25m 42.66
27 88 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 25m 43.65
28 202 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 50m 44.91
29 199 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m 45.10
30 126 Vera  Popova Turebergs Simklubb 2006 AN9406 25m 45.76
31 257 Alva Zander Ösmo Simsällskap 2006 BE1406 25m 46.06
32 130 Ida Söderlund Turebergs Simklubb 2006 AQ2406 25m 46.30
33 142 Alicia Roman Turebergs Simklubb 2006 BC9206 25m 47.16
34 147 Ebba  Pihl Turebergs Simklubb 2005 BM4405 25m 48.35
35 129 Milana  Gheorghiu Turebergs Simklubb 2005 BC9805 25m 48.58
36 139 Klara Broms Turebergs Simklubb 2006 BC8206 25m 49.75
37 261 Emma Van De Beek Väsby Simsällskap 2006 AV0206 25m 50.77
38 258 Ida Källman Ösmo Simsällskap 2006 BE5206 25m 50.83
39 265 Junie Jansson Östlund Väsby Simsällskap 2006 BF9806 50m 52.84
40 282 Emilia Almert Nacka HI 2003 BY7403 25m 56.81 S10
41 153 Tina Najafzadeh Turebergs Simklubb 2006 BI3406 25m
42 6 Ebba Gradevik-Laurell Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 25m
43 26 Alice Hell Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
44 25 Sara Miller Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
45 224 Ellie Söderholm Täby Sim 2005 BR1405 25m
2018-10-06 09:30:26 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner