2020-06-06   04:25:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
20 50m frisim fl C
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 212 Emmy Hällkvist Täby Sim 2008 AF0208 25m 30.88
2 4 Rebecka Barkvall Danderyds Simförening 2007 AK8807 25m 32.88
3 204 Emma Alsén Täby Sim 2007 AJ5207 25m 33.88
4 82 Melissa Klintengren Södertälje Simsällskap 2007 AH0807 25m 34.87
5 11 Anna Kristiansson Saltsjöbadens Idrottsförening 2007 AB5807 25m 35.07
6 123 Lilian Holfve Turebergs Simklubb 2007 AC3207 25m 36.07
7 249 Ida Osund-Ireland Täby Sim 2007 BH0607 50m 36.42
8 215 Stina Pedersen Täby Sim 2007 AN5807 50m 36.91
9 54 Elise Karlsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 BA4607 50m 37.07
10 251 Audrey Glavas Ösmo Simsällskap 2008 AD8408 25m 37.09
11 210 Beatrice Hlawatsch Täby Sim 2007 AN1807 50m 38.15
12 37 Anna Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AD9807 25m 38.24
13 213 Hanna Gong Täby Sim 25m 38.25
2007 AN2807
14 255 Lina Thunvall Ösmo Simsällskap 25m 38.65
2008 AG0808
15 150 Moa Larsson Turebergs Simklubb 25m 38.70
2007 AR0407
16 253 Leah Sandelius Ösmo Simsällskap 25m 38.78
2007 AL8207
17 16 Cornelia Svenarud Saltsjöbadens Idrottsförening 25m 39.23
2008 AE4408
18 136 Emma Arnö Turebergs Simklubb 25m 39.41
2008 AB6608
19 228 Olivia Allert Täby Sim 50m 40.72
2007 AZ3407
20 259 Amanda Rosborg Ösmo Simsällskap 25m 40.93
2008 AH1208
21 138 Tea Hermelin Turebergs Simklubb 25m 41.02
2008 AD8208
22 254 Alva Lindberg Ösmo Simsällskap 25m 41.46
2008 AF6608
23 53 Catlin Bohlin Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 41.51
2008 AL9408
24 38 Molly Alveskär Lundfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AE2207 50m 41.57
25 131 Isabell Andersson Turebergs Simklubb 2007 AG3407 25m 41.60
26 252 Saga Gustavsson Ösmo Simsällskap 2008 AD9408 25m 41.99
27 55 Ofelia Öström Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AO6808 50m 42.35
28 58 Alma Brorson Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AT8208 50m 42.40
29 269 Tilda Flodin Väsby Simsällskap 2007 BB9207 25m 44.11
30 61 Elin Borgman Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AT4408 25m 44.49
31 156 Matilda Solén Turebergs Simklubb 2007 AX9807 25m 45.08
32 271 Cornelia Orheden Väsby Simsällskap 2008 AR8608 25m 46.59
33 174 Agnes Nyqvist Turebergs Simklubb 2008 AU2808 25m 46.65
34 246 Isabelle Isufi Berlin Täby Sim 2008 AS7608 50m 46.72
35 262 Ester Fritzson Väsby Simsällskap 2008 AH6208 25m 46.77
36 47 Annie Donaldsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AE8408 25m 47.05
37 91 Julia Boman Södertälje Simsällskap 2008 AT3408 25m 47.38
38 84 Matilda Holmerin Södertälje Simsällskap 2007 AO7807 25m 47.82
39 236 Molly Ju Täby Sim 2007 BB1807 25m 47.88
40 90 Lova Wahlstedt Södertälje Simsällskap 2010 AC0610 25m 48.28
41 155 Amanda Solén Turebergs Simklubb 2007 AX8807 25m 48.80
42 268 Frida Tillman Väsby Simsällskap 2007 BB1407 25m 49.05
43 60 Ebba Hertzell Stockholms
Kappsimningsklubb
2009 AH9809 25m 49.18
44 241 Alva Björk Täby Sim 2008 AS9408 50m 49.66
45 161 Ella Curstedt Turebergs Simklubb 2007 AZ5407 25m 49.94
46 272 Lovisa Burström Väsby Simsällskap 2008 AU3608 25m 50.74
47 159 Alicia Melin Turebergs Simklubb 2009 AE4409 25m 50.85
48 169 Edith Dinnesen Turebergs Simklubb 2009 AF6409 25m 50.95
49 264 Agnes Klingh Väsby Simsällskap 2008 AI6208 25m 52.07
50 24 Moa Olsson Saltsjöbadens Idrottsförening 2008 AU4608 25m 52.32
51 94 Olivia Kristiansson Södertälje Simsällskap 2008 AV8808 25m 52.46
52 89 Clara Holmerin Södertälje Simsällskap 2009 AE8209 25m 52.67
53 22 Hedvig Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2009 AG9609 25m 53.06
54 171 Taika Van Der Wijngaart Turebergs Simklubb 2009 AH1809 25m 53.09
55 263 Sarah Föreland Väsby Simsällskap 25m 53.44
2007 AR3807
56 266 Alva Smeds Väsby Simsällskap 25m 53.93
2007 AT3607
57 273 Tilde Liljequist Väsby Simsällskap 25m 55.90
2009 AI2809
58 172 Lea Holkedahl Turebergs Simklubb 25m 57.01
2008 AS9608
59 92 Isabel Samuelsson Södertälje Simsällskap 25m 57.79
2009 AI0209
60 93 Venessa Walldèn Södertälje Simsällskap 25m 59.65
2009 AI1209
61 18 Isabelle Moshref Saltsjöbadens Idrottsförening 25m 1:03.40
2008 AM2408
62 19 Emelie Hedqvist Saltsjöbadens Idrottsförening 25m 1:04.01
2008 AM9208
63 104 Magdalena Dimencheva Turebergs Simklubb 25m
2008
64 106 Lovisa Tiselius Turebergs Simklubb 25m
2009
65 158 Isabel Holmertz Turebergs Simklubb 25m
2007 AZ1607
66 149 Edith Forsell Turebergs Simklubb 25m
2007 AR3407
67 28 Isabelle Lindstedt Stockholms
Kappsimningsklubb
25m
2007
68 285 Engla Eriksson Turebergs Simklubb 2007 25m
69 102 Linn Johnsson Turebergs Simklubb 2008 25m
70 8 beatrice Nilsson Saltsjöbadens Idrottsförening 2008 25m
71 27 Ellen Gustafsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 25m
72 168 Wilma Steinmetz Turebergs Simklubb 2007 BA8207 25m
73 7 Selma Edwall Saltsjöbadens Idrottsförening 2007 25m
2018-10-06 09:30:25 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner