2020-06-06   04:37:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Tureberg Knatte Cup 2018
Arrangör:
Plats: Sollentuna sim & sporthall Turebergs Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018
2 50 m frisim fl A, B
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 110 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 29.51
2 289 Elvira Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 25m 29.63
3 288 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 30.64
4 124 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 31.16
5 74 Marit Seeliger Södertälje Simsällskap 2005 AP7205 25m 31.45
6 3 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 31.55
7 2 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 32.20
8 137 Ebba Näsvall Turebergs Simklubb 2006 AW7406 25m 32.43
9 205 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 25m 32.65
10 73 Moa Berg Södertälje Simsällskap 2006 AC7206 25m 33.03
11 10 Cornelia Dahlén Saltsjöbadens Idrottsförening 2004 AX1404 25m 33.58
12 122 Julia Liu Turebergs Simklubb 2004 BG6204 25m 33.61
13 1 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 33.68
14 116 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 34.17
15 78 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 2005 AY8205 25m 34.32
16 121 Jade Hansson Turebergs Simklubb 2005 AR1405 25m 34.82
17 76 Clara Teljstedt Södertälje Simsällskap 2006 AL7806 25m 34.84
18 88 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 25m 35.01
19 279 Ebba Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AK1206 25m 35.17
20 83 Cecilia Adielsson Södertälje Simsällskap 2006 BC6406 25m 35.41
21 75 Emilia Teglöf Södertälje Simsällskap 2005 AQ3205 25m 35.59
22 12 Laura Midby Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AG9806 25m 35.90
23 36 Emelie Bilands Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AN4206 25m 35.99
24 127 Julia Marklund Turebergs Simklubb 25m 36.22
2006 AO4206
25 117 Ella Faleij Turebergs Simklubb 25m 36.40
2003 BI0403
26 126 Vera  Popova Turebergs Simklubb 25m 36.57
2006 AN9406
27 277 Alva Karén Saltsjöbadens Idrottsförening 25m 36.73
2005 BE3605
28 224 Ellie Söderholm Täby Sim 25m 36.83
2005 BR1405
29 118 Maria Krejci Turebergs Simklubb 25m 37.76
2006 AC6606
30 200 Deniz Degerbalkan Täby Sim 25m 38.30
2006 AP3406
31 202 Amanda Lindberg Täby Sim 50m 39.28
2006 AP7206
32 283 Ängla Edin Väsby Simsällskap 25m 39.31
2006 BE2606
33 199 Emma Olsson Sande Täby Sim 25m 40.27
2005 AU5205
34 206 Ida Lindqvist Täby Sim 25m 40.27
2005 BH5205
35 135 Selma Sjödin Turebergs Simklubb 25m 40.70
2006 AQ3406
36 139 Klara Broms Turebergs Simklubb 25m 43.19
2006 BC8206
37 257 Alva Zander Ösmo Simsällskap 2006 BE1406 25m 43.27
38 130 Ida Söderlund Turebergs Simklubb 2006 AQ2406 25m 43.61
39 261 Emma Van De Beek Väsby Simsällskap 2006 AV0206 25m 43.70
40 142 Alicia Roman Turebergs Simklubb 2006 BC9206 25m 44.22
41 265 Junie Jansson Östlund Väsby Simsällskap 2006 BF9806 50m 45.16
42 229 Astrid Enbom Täby Sim 2006 BL4806 25m 45.96
43 258 Ida Källman Ösmo Simsällskap 2006 BE5206 25m 47.08
44 231 Elsa Samuelsson Täby Sim 2006 BM1406 25m 47.34
45 282 Emilia Almert Nacka HI 2003 BY7403 25m 49.77 S10
46 6 Ebba Gradevik-Laurell Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 25m
47 154 Tyra Ruin Turebergs Simklubb 2006 BI2406 25m
48 26 Alice Hell Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
49 25 Sara Miller Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 25m
2018-10-06 09:30:20 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner