2020-02-27   06:50:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA MAXI Simcup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  ICA MAXI Simcup 2018    Utskriftsdatum  29 september 2018   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  07:38   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2018         
 
 
 
Gren 19, 50m Frisim F-10 oy  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
133  Noelia Cypriansen  2009  AG7409  UPPLANDS-B    25m   
163  Wilma Tenor  2008  AT7808  ÖSA    25m   
192  Nora Berghagen  2008  AF4608  STRÄNGNÄS    25m   
               
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
157  Sandra Baastad Kjellin  2008  AL4808  ÖSA    25m   
107  Maria Potorochyna  2008    NYKÖPING    25m   
60  Maya-Li Orrego  2008  AT0808  ESKILSTUNA    25m   
80  Lilian Abo Shame  2008    KATRINEHOL    25m   
93  Tyra Cedervall  2008  AR9608  KATRINEHOL    25m   
197  Kristina Bratt  2008  AV6808  STRÄNGNÄS    25m   
130  Elin Eriksson  2008  AK1608  UPPLANDS-B    25m   
               
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
136  Cassandra Norlander  2008    ÖSA    25m   
146  Smilla Högfeldt  2008  AG8208  ÖSA    50m  57.21 
164  Klara Parkow  2009  AI4409  ÖSA    25m  56.11 
18  Tuva Bärgård  2009  AA1209  SK ENA    25m  51.64 
158  Laila Pietsch  2010  AB1410  ÖSA    25m  55.42 
150  Rut Kämblad  2008  AG3408  ÖSA    50m  56.95 
19  Emilia Bakas  2008  AC2408  SK ENA    25m  1:09.35 
119  Lise Nilsson  2009  AE2609  TROSABYGD.    25m   
               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
155  Ronja Lindqvist  2008  AJ9608  ÖSA    50m  48.53 
160  Ebba Niemelä  2009  AE5809  ÖSA    50m  46.04 
58  Isabelle Marek  2008  AP7408  ESKILSTUNA    25m  39.98 
79  Isabelle Bohlemark  2008  AE6808  FILIPSTAD    25m  38.60 
188  Liv Ahlqvist Lundberg  2008  AB9608  STRÄNGNÄS    25m  39.33 
21  Aziza Osman  2008  AI3608  SK ENA    25m  44.09 
Jasmine Musaji  2008  AO7808  BOTK-RÖNN    25m  46.83 
154  Matilda Larsson  2008  AJ8608  ÖSA    25m  49.69 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 september 2018 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  07:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner