2020-02-27   06:30:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för LeWa Sport Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Hotell Östermalm 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
69  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  1:01.63   
71  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  1:02.18   
188  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  1:10.09   
84  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:10.57   
101  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:11.58   
88  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:15.13   
229  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:15.72   
18  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:17.91   
183  Leijon Marcus  2002  MARIESTAD  AB5902  25 m  1:18.06   
10  91  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:18.24   
11  228  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:20.23   
12  17  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  1:21.51   
13  28  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  1:22.17   
14  34  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  1:22.27   
15  227  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  1:23.16   
16  92  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  50 m  1:25.15   
17  236  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  50 m  1:27.98   
18  37  Franz Lukas  2005  KARLSKO SF  AJ5905  25 m  1:29.06   
19  35  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  1:29.07   
20  136  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  50 m  1:29.86   
21  241  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  1:30.77   
22  249  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  50 m  1:32.16   
23  152  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  1:32.51   
24  240  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  1:34.11   
25  191  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  50 m  1:34.58   
26  204  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  1:37.48   
27  203  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  50 m  1:38.90   
28  137  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  1:43.43   
29  161  Hassani Arsham  2007  LASS  AQ8507  25 m  1:43.98   
30  243  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m  1:44.07   
31  120  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  1:44.26   
32  142  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m  1:46.74   
33  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  25 m  1:48.79   
34  247  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  50 m  1:49.37   
35  139  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  1:50.92   
36  212  Ramberg Lucas  2006  MOTALA SS  AR9706  25 m  1:50.94   
37  210  Svensson Lukas  2006  MOTALA SS  AR2306  25 m  1:56.83   
38  104  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  2:01.20   
39  158  Comstedt Ludvig  2006  LASS  AU4706  25 m  2:05.04   
40  145  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m     
41  206  Persson Karl  2006  MOTALA SS  AL4506  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 september 2018 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  10:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner