2020-02-27   06:19:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för LeWa Sport Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 100m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Hotell Östermalm 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  1:12.33   
219  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  1:13.15   
81  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:14.25   
98  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:16.19   
68  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:16.42   
22  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:18.36   
89  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:18.57   
21  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  1:18.83   
31  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:19.97   
10  231  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  50 m  1:20.79   
11  75  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  50 m  1:21.01   
12  190  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  1:22.94   
13  121  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:24.10   
14  108  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  50 m  1:24.31   
15  200  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:26.20   
16  123  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  1:28.28   
17  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:29.11   
18  234  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  50 m  1:29.26   
19  100  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  1:29.38   
20  223  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:29.45   
21  107  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  1:31.06   
22  185  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  25 m  1:31.23   
23  30  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:31.63   
24  126  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  1:32.02   
25  102  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:33.09   
26  29  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  50 m  1:33.11   
27  Dunhagen Engla  2006  FINSPÅNG  BB2606  25 m  1:33.51   
28  222  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  1:34.04   
29  138  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  1:35.29   
30  207  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  1:37.32   
31  116  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:38.03   
32  205  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  50 m  1:39.36   
33  211  Söderqvist Anna  2006  MOTALA SS  BI4606  25 m  1:39.56   
34  239  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  1:40.01   
35  198  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  1:40.13   
36  45  Rashiid Rania  2006  KARLSKO SF  AX0206  25 m  1:40.16   
37  140  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  1:40.82   
38  242  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  1:40.96   
39  125  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  50 m  1:41.44   
40  114  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  1:41.57   
41  246  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  1:44.02   
42  276  Tormo Lind Marina  2003  ÅKERSBERGA  CB2603  25 m  1:44.11   
43  42  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  1:44.85   
44  129  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  50 m  1:45.03   
45  148  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  50 m  1:45.13   
46  128  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  1:45.59   
47  127  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  1:46.11   
48  154  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  50 m  1:47.06   
49  117  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  1:47.16   
50  132  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  50 m  1:48.18   
51  146  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  1:51.26   
52  252  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:51.68   
53  155  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  25 m  1:53.82   
54  251  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  50 m  1:56.42   
55  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  1:58.35   
56  41  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  50 m  1:58.36   
57  130  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  2:00.33   
58  248  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  2:01.42   
59  32  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  2:01.71   
60  46  Krona Alva  2006  KARLSKO SF  BI1206  25 m  2:02.04   
61  143  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  50 m  2:14.21   
62  151  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m     
63  160  Adell Agnes  2006  LASS  BG7207  25 m     
64  255  Wåhlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m     
65  256  Grönberg Nora  2007  NKK  AV5807  25 m     
66  259  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 september 2018 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  10:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner