2020-02-27   06:40:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för LeWa Sport Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 200m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Timebender klockor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
13  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  1:50.77   
278  Falk Martin  1999  LASS  AC1199  25 m  1:53.43   
72  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:02.32   
74  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  2:02.79   
15  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:02.97   
73  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  2:03.09   
188  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  2:04.96   
70  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  2:06.49   
84  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:07.45   
10  101  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  2:08.09   
11  62  Hassani Kian  2003  LASS    25 m  2:10.72   
12  97  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  2:11.56   
13  194  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  2:13.19   
14  260  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  50 m  2:14.14   
15  18  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  2:14.95   
16  91  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  50 m  2:16.18   
17  87  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  2:16.71   
18  90  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  50 m  2:18.92   
19  119  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  2:20.09   
20  228  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  50 m  2:20.50   
21  230  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  2:22.34   
22  19  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  2:27.14   
23  111  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  2:27.72   
24  Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  2:27.73   
25  17  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  2:28.29   
26  105  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  2:31.73   
27  28  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  50 m  2:32.36   
28  191  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  2:33.20   
29  118  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  2:33.67   
30  241  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  2:34.87   
31  92  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  2:35.60   
32  122  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  50 m  2:35.60   
33  124  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m  2:36.02   
34  136  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  2:37.02   
35  240  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  2:38.76   
36  36  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  2:40.02   
37  38  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  50 m  2:42.42   
38  236  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  2:44.51   
39  203  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  2:54.60   
40  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  25 m  2:56.75   
41  152  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  2:56.85   
42  243  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m  3:04.75   
43  158  Comstedt Ludvig  2006  LASS  AU4706  25 m  3:10.91   
44  210  Svensson Lukas  2006  MOTALA SS  AR2306  50 m  3:13.38   
45  145  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  3:33.66   
46  142  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  25 m  3:43.31   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 september 2018 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  10:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner