2020-07-11   01:03:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
187  Wennerberg Wilma  2001  ESKILSTUNA  AG3201  25 m  1:10.59   
257  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  1:11.08   
186  Lönnberg Clara  2001  ESKILSTUNA  AF9801  25 m  1:11.28   
195  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:11.91   
256  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:12.44   
274  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:13.00   
306  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:13.23   
271  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:13.33   
262  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:13.37   
10  218  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:13.70   
11  275  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:14.45   
12  208  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:14.49   
13  286  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:14.92   
14  220  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  1:15.73   
15  269  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:16.18   
16  263  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:16.20   
17  204  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:16.47   
18  280  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:16.64   
19  239  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:16.88   
20  277  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:18.07   
21  245  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  1:19.33   
22  240  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  1:19.48   
23  270  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:19.77   
24  304  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:20.10   
25  261  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:20.14   
26  265  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  1:21.59   
27  287  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:22.03   
28  214  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:22.44   
29  288  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:22.55   
30  318  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m  1:22.68   
31  202  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:22.76   
32  268  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:22.98   
33  326  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m  1:23.00   
34  328  Hagi Shire Miski  2005  UPSALA S  BG1405  25 m  1:23.10   
35  224  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  1:23.46   
36  292  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  50 m  1:23.55   
37  320  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  1:24.04   
38  283  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  1:24.11   
39  321  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  1:25.71   
40  217  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  1:25.75   
41  294  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:26.40   
42  213  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:26.93   
43  260  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:27.34   
44  293  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  1:28.77   
45  300  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  1:29.70   
46  363  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  1:30.38   
47  336  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m  1:31.18   
48  329  Svensson Ida  2006  UPSALA S  AU7806  25 m  1:31.57   
49  302  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  1:32.92   
50  316  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  1:33.29   
51  307  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  1:34.15   
52  341  Säfsten Märta  2006  UPSALA S  BD4806  25 m  1:36.59   
53  243  Bergman Filippa  2005  SKURU IK  AU6605  25 m  1:37.07   
54  313  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  1:38.80   
55  278  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  1:39.27   
56  299  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  1:41.24   
57  281  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  1:41.91   
58  342  Wetterbom Tea  2006  UPSALA S  BF4406  25 m  1:43.30   
59  314  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  50 m  1:43.37   
60  340  Paul Gabrielle  2004  UPSALA S  BV3804  25 m  1:47.21   
61  226  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m  1:49.51   
62  249  Sörnäs Denise  2007  SKURU IK  AR6607  25 m  2:03.74   
63  227  Marek Isabelle  2008  ESKILSTUNA  AP7408  25 m     
64  351  Androsiuk Zuzanna  2005  UPSALA S  CA8404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  07 september 2018 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  11:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner