2020-07-15   03:39:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
189  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:18.40   
204  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:18.73   
262  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:18.80   
199  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  1:19.71   
260  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:20.63   
186  Lönnberg Clara  2001  ESKILSTUNA  AF9801  25 m  1:20.94   
304  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:22.30   
292  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  50 m  1:22.55   
280  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:22.98   
10  200  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:24.21   
11  271  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  1:25.44   
12  256  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:25.54   
13  214  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:25.67   
14  286  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:26.10   
15  269  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:26.31   
16  257  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  1:26.33   
17  275  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:27.34   
18  301  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:27.93   
19  268  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:28.63   
20  277  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:29.02   
21  316  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  1:29.63   
22  208  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:29.93   
23  287  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:30.19   
24  209  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  1:32.10   
25  300  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  1:32.30   
26  321  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  50 m  1:32.78   
27  270  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:32.80   
28  222  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  1:34.07   
29  283  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  1:34.16   
30  306  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:34.37   
31  263  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:34.48   
32  346  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  25 m  1:34.74   
33  261  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:34.80   
34  299  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  1:35.61   
35  265  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  1:36.20   
36  318  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m  1:36.83   
37  302  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  50 m  1:36.96   
38  294  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:37.85   
39  340  Paul Gabrielle  2004  UPSALA S  BV3804  25 m  1:37.85   
40  293  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  50 m  1:40.16   
41  326  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m  1:40.59   
42  288  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:40.98   
43  317  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  1:43.19   
44  320  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  1:44.88   
45  329  Svensson Ida  2006  UPSALA S  AU7806  25 m  1:45.94   
46  242  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  1:46.27   
47  337  Pitic Nora  2008  UPSALA S  AD5808  25 m  1:53.33   
48  307  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  1:53.70   
49  313  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  1:53.93   
50  278  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  2:01.52   
51  226  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m  2:07.36   
52  249  Sörnäs Denise  2007  SKURU IK  AR6607  25 m  2:11.95   
53  227  Marek Isabelle  2008  ESKILSTUNA  AP7408  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  07 september 2018 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  11:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner