2019-09-15   07:55:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Sommerstævne 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

6_S
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
124  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  25 m  59.89   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:08.16   
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:09.03   
134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m  1:20.43   
136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  50 m  1:22.44   
Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:29.31   
132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  50 m  1:31.76   
32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:33.45   
15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:33.92   
10  27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:34.30   
11  96  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  1:40.07   
12  106  Vallentin Jonathan  2008  BIRKERØD  0821AC  25 m  1:40.88   
13  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:43.92   
14  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:46.18   
15  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:48.13   
16  168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  25 m  1:49.44   
17  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:54.24   
18  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m  2:10.19   
19  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  50 m  2:13.63   
20  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m     
21  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m     
22  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m     
23  81  Rønne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m     
24  165  Hitlev Lukas  2007  STT    25 m     
25  166  Usiewicz Filip  2008  STT    25 m     
26  180  Schnabelrauch Victor  2003  STT  0331AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark