2019-09-15   11:48:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Sommerstævne 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
117  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  27.97   
111  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  29.68   
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  29.68   
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  31.52   
52  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  32.17   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  32.67   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  50 m  32.99   
147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m  33.21   
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  34.05   
10  95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  34.84   
11  154  Møller Caroline  2002  STT  0244BA  25 m  35.10   
12  17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  35.17   
13  104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  35.46   
14  66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  50 m  35.63   
15  77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  50 m  35.68   
16  63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  50 m  36.26   
17  71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  36.26   
18  144  Schnabelrauch Signe  2006  STT  0606AP  25 m  36.29   
19  131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  25 m  36.47   
20  80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  50 m  36.59   
21  64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  36.63   
22  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  36.89   
23  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  37.18   
24  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  37.18   
25  90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  37.34   
26  137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  50 m  37.36   
27  21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  50 m  37.47   
28  127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  50 m  37.60   
29  103  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  37.89   
30  72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  38.27   
31  99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  40.13   
32  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  40.87   
33  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  40.91   
34  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  41.09   
35  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  41.19   
36  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  41.40   
37  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  50 m  41.79   
38  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  42.77   
39  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  42.98   
40  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  43.04   
41  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  43.54   
42  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  44.03   
43  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m  44.12   
44  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  44.21   
45  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  50 m  44.35   
46  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  44.80   
47  100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  46.69   
48  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  47.42   
49  35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  47.77   
50  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  50 m  48.57   
51  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  48.60   
52  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  49.72   
53  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  50.70   
54  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  51.35   
55  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  52.29   
56  76  Lauth Siri  2007  HERLEV  0748AR  25 m  52.33   
57  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  52.68   
58  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  52.71   
59  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m  54.52   
60  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  59.41   
61  102  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  1:00.00   
62  93  Heunicke Sigrid  2009  BIRKERØD  0938AC  25 m  1:00.27   
63  91  Gram Kaya  2009  BIRKERØD  0978AC  25 m  1:08.42   
64  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
65  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark