2019-12-07   08:34:29
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Sommerstævne 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 38
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Glostrup Sommerstævne 2018    Udskriftsdato  17 juni 2018   
  Stævne by  Glostrup    Udskriftstidspunkt  09:26   
  Arrangør  Glostrup Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 juni 2018         
 
 
 
Løb 38, 50m Fri Challenge Herrer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
123  Lars Thor Sørensen  1999  9935AL  VEST    25m  25.91 
112  Asbjørn Floor-Bøjden  2002  0277AI  VEST    25m  25.42 
124  Andreas Vestergaard  1999  9997AG  VEST    25m  24.91 
118  Valdemar Mariegaard  1999  9969AF  VEST    25m  25.22 
187  Lucas Jensen  2001  0183AM  VEST    25m  25.88 
109  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  25.98 

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
123  Lars Thor Sørensen  1999  9935AL  VEST    25m  25.91 
112  Asbjørn Floor-Bøjden  2002  0277AI  VEST    25m  25.42 
124  Andreas Vestergaard  1999  9997AG  VEST    25m  24.91 
118  Valdemar Mariegaard  1999  9969AF  VEST    25m  25.22 
187  Lucas Jensen  2001  0183AM  VEST    25m  25.88 
109  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  25.98 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
123  Lars Thor Sørensen  1999  9935AL  VEST    25m  25.91 
112  Asbjørn Floor-Bøjden  2002  0277AI  VEST    25m  25.42 
124  Andreas Vestergaard  1999  9997AG  VEST    25m  24.91 
118  Valdemar Mariegaard  1999  9969AF  VEST    25m  25.22 
187  Lucas Jensen  2001  0183AM  VEST    25m  25.88 
109  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  25.98 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
123  Lars Thor Sørensen  1999  9935AL  VEST    25m  25.91 
112  Asbjørn Floor-Bøjden  2002  0277AI  VEST    25m  25.42 
124  Andreas Vestergaard  1999  9997AG  VEST    25m  24.91 
118  Valdemar Mariegaard  1999  9969AF  VEST    25m  25.22 
187  Lucas Jensen  2001  0183AM  VEST    25m  25.88 
109  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  25.98 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
123  Lars Thor Sørensen  1999  9935AL  VEST    25m  25.91 
112  Asbjørn Floor-Bøjden  2002  0277AI  VEST    25m  25.42 
124  Andreas Vestergaard  1999  9997AG  VEST    25m  24.91 
118  Valdemar Mariegaard  1999  9969AF  VEST    25m  25.22 
187  Lucas Jensen  2001  0183AM  VEST    25m  25.88 
109  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  25.98 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  17 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark