2019-10-18   03:10:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ARVO-kisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

2_S
Laji 2, 100m Su P-12-14-16 M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
257  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  59.48  1:01.48   
168  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  59.91  1:01.91   
261  Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  25 m  1:00.69  1:02.69   
240  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  1:03.45  1:03.45   
239  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  1:01.60  1:03.60   
249  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:03.20  1:05.20   
162  Kause Jussi  1997  PUS  97A248  25 m  1:03.23  1:05.23   
178  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  25 m  1:05.32  1:07.32   
242  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  1:05.76  1:07.76   
10  171  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  1:08.08  1:08.08   
11  105  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  25 m  1:07.47  1:09.47   
12  314  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  1:10.64  1:10.64   
13  18  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  25 m  1:12.14  1:14.14   
14  367  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  50 m  1:14.47  1:14.47   
15  372  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  1:14.56  1:16.56   
16  202  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  50 m  1:16.60  1:16.60   
17  251  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  1:17.50  1:17.50   
18  102  Kinnunen Joona  2004  AU  04B174  50 m  1:18.04  1:18.04   
19  83  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:16.06  1:18.06   
20  193  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  50 m  1:18.06  1:18.06   
21  131  Lampinen Dan  2003  PTU  03A323  25 m  1:16.66  1:18.66   
22  336  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  1:18.82  1:18.82   
23  Forslund Aron  2005  BS-PU  05A526  50 m  1:19.61  1:19.61   
24  97  Virtanen Samu  2004  SWIM  04A885  50 m  1:19.94  1:19.94   
25  381  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  1:20.72  1:20.72   
26  32  Lehvonen Jaakko  2002  PieKu  02A976  25 m  1:19.01  1:21.01   
27  145  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  50 m  1:21.23  1:21.23   
28  409  Jalava Leevi  2004  STR  04A859  25 m  1:19.40  1:21.40   
29  356  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  1:21.96  1:21.96   
30  26  Parviainen Leo  2003  NumKis  03A349  25 m  1:20.77  1:22.77   
31  341  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  1:23.11  1:23.11   
32  274  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  25 m  1:21.29  1:23.29   
33  43  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  25 m  1:21.68  1:23.68   
34  70  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  25 m  1:23.24  1:25.24   
35  262  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  1:28.00  1:28.00   
36  296  Saarinen Leevi  2006  Ui-Va  06A231  25 m  1:26.17  1:28.17   
37  63  Laitiainen Alex  2005  SWIM  05A550  25 m  1:26.39  1:28.39   
38  283  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  25 m  1:27.06  1:29.06   
39  241  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m  1:28.02  1:30.02   
40  329  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  1:30.07  1:30.07   
41  258  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  1:30.63  1:30.63   
42  12  Rutanen Linus  2004  BS-PU  04B131  25 m  1:28.69  1:30.69   
43  48  Honko Ruben  2006  SWIM  06A082  25 m  1:29.70  1:31.70   
44  214  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  50 m  1:32.63  1:32.63   
45  231  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:30.89  1:32.89   
46  417  Pere Oskari  2005  HarjUS  05B038  50 m  1:33.28  1:33.28   
47  407  Elonen Miko  2004  STR  04A898  25 m  1:32.56  1:34.56   
48  375  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  25 m  1:33.17  1:35.17   
49  158  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  25 m  1:34.97  1:36.97   
50  232  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:37.45  1:37.45   
51  315  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  50 m  1:39.18  1:39.18   
52  109  Lausi Max  2006  KU  06A380  25 m  1:37.78  1:39.78   
53  138  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  1:41.86  1:43.86   
54  60  Kohonen Konsta  2005  SWIM  05A741  25 m  1:42.44  1:44.44   
55  248  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  25 m  1:43.95  1:45.95   
56  219  Syrjä Väinö  2003  RaUS  03A638  50 m  1:47.15  1:47.15   
57  186  Salo Benjamin  2006  PUS  06A781  25 m  2:01.76  2:03.76   
58  139  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  50 m  2:05.02  2:05.02   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  06:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner