2019-09-18   00:47:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ARVO-kisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Arvo-kisat    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  15:08   
  Järjestäjä  Porin uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 100m Su P-12-14-16 M  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasper Jakonen  2006  06A110  PoPy    50m  2:05.02  2:05.02 
Väinö Syrjä  2003  03A638  RaUS    50m  1:47.15  1:47.15 
Konsta Kohonen  2005  05A741  SWIM    25m  1:42.44  1:44.44 
Max Lausi  2006  06A380  KU    25m  1:37.78  1:39.78 
Tommi Elers  2006  06A639  PoPy    25m  1:41.86  1:43.86 
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    25m  1:43.95  1:45.95 
Benjamin Salo  2006  06A781  PUS    25m  2:01.76  2:03.76 
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:37.45  1:37.45 
Saku Pietilä  2006  06A344  UKK    25m  1:33.17  1:35.17 
Max Allén  2005  05A484  ÅSK    25m  1:30.89  1:32.89 
Ruben Honko  2006  06A082  SWIM    25m  1:29.70  1:31.70 
Tuomas Mäkinen  2005  05A515  RaUS    50m  1:32.63  1:32.63 
Oskari Pere  2005  05B038  HarjUS    50m  1:33.28  1:33.28 
Juho Kallio  2007  07A032  PUS    25m  1:34.97  1:36.97 
Casper Kvist  2006  06A352  Pyry    50m  1:39.18  1:39.18 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tomas Laine  2006  06A077  ÅSK    50m  1:30.63  1:30.63 
Patrik Reiman  2005  05A098  ÅSK    25m  1:27.06  1:29.06 
Leevi Saarinen  2006  06A231  Ui-Va    25m  1:26.17  1:28.17 
Aleksanteri Nissinen  2005  05A016  SWIM    25m  1:23.24  1:25.24 
Aarni Linderborg  2005  05A268  ÅSK    50m  1:28.00  1:28.00 
Alex Laitiainen  2005  05A550  SWIM    25m  1:26.39  1:28.39 
Topi Salminen  2004  04A856  Pyry    50m  1:30.07  1:30.07 
Linus Rutanen  2004  04B131  BS-PU    25m  1:28.69  1:30.69 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri-pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    25m  1:21.29  1:23.29 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    25m  1:20.77  1:22.77 
Leevi Jalava  2004  04A859  STR    25m  1:19.40  1:21.40 
Jaakko Lehvonen  2002  02A976  PieKu    25m  1:19.01  1:21.01 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    50m  1:21.23  1:21.23 
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    50m  1:21.96  1:21.96 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  1:23.11  1:23.11 
Timo Elo  2004  04A164  SWIM    25m  1:21.68  1:23.68 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samu Virtanen  2004  04A885  SWIM    50m  1:19.94  1:19.94 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    50m  1:18.82  1:18.82 
Nikita Semach  2005  05A100  SWIM    25m  1:16.06  1:18.06 
Joona Kinnunen  2004  04B174  AU    50m  1:18.04  1:18.04 
Juho Törmä  2005  05A183  PUS    50m  1:18.06  1:18.06 
Dan Lampinen  2003  03A323  PTU    25m  1:16.66  1:18.66 
Aron Forslund  2005  05A526  BS-PU    50m  1:19.61  1:19.61 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    50m  1:20.72  1:20.72 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  1:14.56  1:16.56 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  1:12.14  1:14.14 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    25m  1:07.47  1:09.47 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  1:05.76  1:07.76 
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    50m  1:08.08  1:08.08 
Onni Kuronen  2000  00A863  Pyry    50m  1:10.64  1:10.64 
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    50m  1:14.47  1:14.47 
Joonas Arponen  2005  05A559  RaUS    50m  1:16.60  1:16.60 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jussi Kause  1997  97A248  PUS    25m  1:03.23  1:05.23 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  1:01.60  1:03.60 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    25m  1:00.69  1:02.69 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  59.48  1:01.48 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    25m  59.91  1:01.91 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    50m  1:03.45  1:03.45 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  1:03.20  1:05.20 
Matias Pennanen  2001  01A181  PUS    25m  1:05.32  1:07.32 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  15:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner