2019-10-15   20:52:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hela-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

8_S
Laji 8, 100m su M, P-13 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  59.48  1:01.48   
Sula Jani-markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  59.88  1:01.88   
Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:02.01  1:02.01   
Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  1:00.56  1:02.56   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  1:01.60  1:03.60   
Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:03.20  1:05.20   
Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  25 m  1:03.46  1:05.46   
Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  1:05.36  1:07.36   
Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  1:12.74  1:14.74   
10  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  1:14.52  1:16.52   
11  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  1:18.79  1:18.79   
12  Kinnunen Santeri  2002  UiKaa  02A784  25 m  1:17.84  1:19.84   
13  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  25 m  1:17.88  1:19.88   
14  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  1:20.24  1:20.24   
15  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  50 m  1:21.33  1:21.33   
16  Jalava Leevi  2004  STR  04A859  25 m  1:19.40  1:21.40   
17  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  1:22.95  1:22.95   
18  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  1:21.10  1:23.10   
19  Rantanen Eerik  2004  UiKaa  04A293  25 m  1:21.38  1:23.38   
20  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  50 m  1:24.25  1:24.25   
21  Cavrag Matias  2005  RaisU  05A828  25 m  1:22.98  1:24.98   
22  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  25 m  1:23.37  1:25.37   
23  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  50 m  1:26.83  1:26.83   
24  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  1:26.87  1:26.87   
25  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  1:27.35  1:27.35   
26  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  1:27.71  1:27.71   
27  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  25 m  1:27.06  1:29.06   
28  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  1:30.63  1:30.63   
29  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  25 m  1:28.75  1:30.75   
30  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:30.89  1:32.89   
31  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  50 m  1:34.19  1:34.19   
32  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  25 m  1:32.80  1:34.80   
33  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  1:36.66  1:36.66   
34  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  1:37.23  1:39.23   
35  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  1:39.44  1:39.44   
36  Hongisto Mike  2006  Octopus  06A957  50 m  1:40.25  1:40.25   
37  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  1:38.34  1:40.34   
38  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  1:39.60  1:41.60   
39  Manzone Nicolo  2005  ÅSK  05A940  50 m  1:43.20  1:43.20   
40  Ruotsalo Nikolas  2006  Octopus  06A802  50 m  1:43.36  1:43.36   
41  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  1:41.49  1:43.49   
42  Laiho Jooa  2006  RaisU  06A733  50 m  1:44.42  1:44.42   
43  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  1:45.91  1:45.91   
44  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  1:44.84  1:46.84   
45  Manzone Casper  2005  ÅSK  05A939  50 m  1:50.52  1:50.52   
46  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  50 m  1:52.19  1:52.19   
47  Saario Severi  2008  Ui-Va  08A420  25 m  1:51.09  1:53.09   
48  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  50 m  1:58.17  1:58.17   
49  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  50 m  2:01.28  2:01.28   
50  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m  1:59.47  2:01.47   
51  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  50 m  2:05.02  2:05.02   
52  Polari Eino  2006  AUi  06A879  25 m  2:08.75  2:10.75   
53  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m       
54  Salminen Veeti  2006  SomE  06A012  25 m       
55  Hauta-Aho Kasperi  2006  Octopus  06A334  25 m       
56  Pere Oskari  2005  HarjUS  05B038  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  09:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner