2019-10-15   21:04:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hela-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

3_S
Laji 3, 50m vu N, T-9 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  25.59  25.59   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  26.30  26.30   
Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  26.09  27.09   
Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  50 m  27.48  27.48   
Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  50 m  27.48  27.48   
Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  26.72  27.72   
Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  26.73  27.73   
Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  27.77  27.77   
Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  27.90  27.90   
10  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  28.31  28.31   
11  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  28.57  28.57   
12  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  27.75  28.75   
13  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  28.78  28.78   
14  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  28.99  28.99   
15  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  25 m  27.99  28.99   
16  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  50 m  29.05  29.05   
17  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  29.10  29.10   
18  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  50 m  29.12  29.12   
19  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  50 m  29.25  29.25   
20  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  28.38  29.38   
21  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  29.47  29.47   
22  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  29.76  29.76   
23  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  29.86  29.86   
24  Kekkonen Julia  2000  HTU  00A088  50 m  29.88  29.88   
25  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  29.98  29.98   
26  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  30.05  30.05   
27  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  29.07  30.07   
28  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  30.46  30.46   
29  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  25 m  29.74  30.74   
30  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  50 m  31.01  31.01   
31  Penttilä Viola  2004  STR  04A578  25 m  30.03  31.03   
32  Oinas Olivia  2003  ÅSK  03B093  50 m  31.04  31.04   
33  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  31.21  31.21   
34  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  25 m  30.64  31.64   
35  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  50 m  31.67  31.67   
36  Haavisto Anni  2002  VeUS  02B244  25 m  31.08  32.08   
37  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  50 m  32.08  32.08   
38  Oinas Odelia  2003  ÅSK  03B095  25 m  31.32  32.32   
39  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  32.62  32.62   
40  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  32.63  32.63   
41  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  31.86  32.86   
42  Ailanen Alisa  2004  STR  04A129  25 m  32.14  33.14   
43  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  33.23  33.23   
44  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  32.28  33.28   
45  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  25 m  32.79  33.79   
46  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  50 m  33.92  33.92   
47  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  25 m  33.08  34.08   
48  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  25 m  33.55  34.55   
49  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  50 m  34.66  34.66   
50  Lampela Matilda  2004  HarjUS  04B227  50 m  34.67  34.67   
51  Salminen Aada  2004  UiKaa  04A178  50 m  34.84  34.84   
52  Maijala Veera  2005  RaUS  05A272  50 m  34.97  34.97   
53  Uuttu Annika  2004  HarjUS  04B233  25 m  34.02  35.02   
54  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  35.18  35.18   
55  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  50 m  35.42  35.42   
56  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m  35.11  36.11   
57  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  36.32  36.32   
58  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  37.16  37.16   
59  Nirkkonen Inka  2004  AUi  04B260  50 m  37.56  37.56   
60  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  50 m  37.96  37.96   
61  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  50 m  38.05  38.05   
62  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  50 m  38.88  38.88   
63  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  50 m  39.22  39.22   
64  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  50 m  39.80  39.80   
65  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  50 m  39.81  39.81   
66  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  50 m  39.90  39.90   
67  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m  40.60  41.60   
68  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  40.73  41.73   
69  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  50 m  41.79  41.79   
70  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  50 m  42.17  42.17   
71  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  41.71  42.71   
72  Jungell Riina  2006  Octopus  06A808  50 m  43.66  43.66   
73  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  25 m  44.37  45.37   
74  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  50 m  45.39  45.39   
75  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  50 m  45.63  45.63   
76  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  50 m  45.76  45.76   
77  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  25 m  49.25  50.25   
78  Piiroinen Minttu  2008  AUi  08A300  25 m  50.20  51.20   
79  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  51.25  51.25   
80  Mäkinen Sanni  2009  RaUS  09A210  25 m  50.74  51.74   
81  Graves Skylar  2009  TuUS  09A225  25 m  50.81  51.81   
82  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  52.27  53.27   
83  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  25 m  52.87  53.87   
84  Koskinen Sofia  2007  AUi  07A770  50 m  56.00  56.00   
85  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m  57.13  58.13   
86  Lietzén Cecilia  2009  ÅSK  09A118  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  09:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner