2019-08-19   03:23:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hela-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

12_S
Laji 12, 50m pu M, P-12 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  25 m  24.37  25.37   
Carlsson Gustav  1993  ÅSF  93A175  50 m  25.71  25.71   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  25.72  25.72   
Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  26.77  26.77   
Sula Jani-markus  1999  ÅSK  99A052  50 m  26.78  26.78   
Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  50 m  27.20  27.20   
Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  26.31  27.31   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  27.72  27.72   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  28.13  28.13   
10  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  27.48  28.48   
11  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  25 m  27.77  28.77   
12  Penttilä Leo  2001  STR  01B261  50 m  29.02  29.02   
13  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  25 m  28.43  29.43   
14  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  28.47  29.47   
15  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  50 m  30.17  30.17   
16  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  50 m  30.65  30.65   
17  Nissilä Aleksi  2001  VeUS  01B358  50 m  31.76  31.76   
18  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  32.35  32.35   
19  Varonen Jeremia  2004  UiKaa  04A513  50 m  33.20  33.20   
20  Korte Joel  2005  STR  05A570  25 m  32.24  33.24   
21  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  36.28  36.28   
22  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  50 m  36.58  36.58   
23  Kinnunen Santeri  2002  UiKaa  02A784  25 m  37.14  38.14   
24  Rauhala Rasmus  2004  UiKaa  04A120  25 m  37.27  38.27   
25  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  25 m  37.43  38.43   
26  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  38.63  38.63   
27  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  50 m  39.58  39.58   
28  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  39.93  39.93   
29  Salminen Veeti  2006  SomE  06A012  25 m  40.63  41.63   
30  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  41.78  41.78   
31  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  25 m  40.83  41.83   
32  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  50 m  41.83  41.83   
33  Hietarinne Joonatan  2006  SalU  06A275  50 m  42.19  42.19   
34  Saarinen Leevi  2006  Ui-Va  06A231  25 m  41.21  42.21   
35  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  50 m  42.35  42.35   
36  Lammassaari Verner  2004  Octopus  04A838  50 m  42.39  42.39   
37  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  43.94  43.94   
38  Okkonen Vilho  2006  RaUS  06A838  25 m  43.19  44.19   
39  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  50 m  45.70  45.70   
40  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  45.95  45.95   
41  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  25 m  46.11  47.11   
42  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  46.64  47.64   
43  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  49.17  49.17   
44  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  50.51  50.51   
45  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  50 m  51.25  51.25   
46  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  53.25  53.25   
47  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  50 m  55.20  55.20   
48  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  50 m  58.34  58.34   
49  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  50 m  58.73  58.73   
50  Polari Eino  2006  AUi  06A879  50 m  1:01.05  1:01.05   
51  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  50 m  1:03.50  1:03.50   
52  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  50 m  1:05.03  1:05.03   
53  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  25 m       
54  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  25 m       
55  Murumäe Margo  2006  RaisU  06A889  25 m       
56  Raski Kristian  2006  AUi  06A871  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  09:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner