2019-10-14   19:54:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hela-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

11_S
Laji 11, 50m pu N, T-11 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  27.62  27.62   
Peltola Paula  2001  ÅSK  01B032  50 m  28.25  28.25   
Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  28.40  28.40   
Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  29.27  29.27   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  29.36  29.36   
Ponomareva Alisa  1991  ÅSK  91A777  50 m  29.37  29.37   
Haanpää Ella-noora  1998  RaUS  98A028  50 m  29.74  29.74   
Puhtimäki Salla  1998  ÅSK  98A628  50 m  30.24  30.24   
Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  30.82  30.82   
10  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  31.28  31.28   
11  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  31.36  31.36   
12  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  50 m  31.47  31.47   
13  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  50 m  31.76  31.76   
14  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  25 m  30.85  31.85   
15  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  31.42  32.42   
16  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  50 m  33.11  33.11   
17  Lehtonen Jenni  2000  AUi  00B080  25 m  32.85  33.85   
18  Penttilä Viola  2004  STR  04A578  25 m  33.08  34.08   
19  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  25 m  33.20  34.20   
20  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  33.93  34.93   
21  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  50 m  34.96  34.96   
22  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  36.10  36.10   
23  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  35.38  36.38   
24  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  25 m  35.39  36.39   
25  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  50 m  36.42  36.42   
26  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  50 m  36.42  36.42   
27  Oinas Odelia  2003  ÅSK  03B095  25 m  36.02  37.02   
28  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  37.29  37.29   
29  Simola Enna  1999  ÅSK  99A059  50 m  37.50  37.50   
30  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m  36.70  37.70   
31  Oinas Olivia  2003  ÅSK  03B093  25 m  36.86  37.86   
32  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  25 m  37.30  38.30   
33  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  50 m  38.78  38.78   
34  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  50 m  39.51  39.51   
35  Gustafsson Maija  2004  RaisU  04A733  50 m  40.07  40.07   
36  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  25 m  40.35  41.35   
37  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  41.40  41.40   
38  Haarala Ulla  2004  UiKaa  04A086  25 m  40.52  41.52   
39  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  41.54  41.54   
40  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  50 m  43.32  43.32   
41  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  42.35  43.35   
42  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  50 m  44.36  44.36   
43  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  50 m  45.13  45.13   
44  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  50 m  45.25  45.25   
45  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  50 m  45.53  45.53   
46  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  50 m  46.60  46.60   
47  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  50 m  47.07  47.07   
48  Hiekka Aleksandra  2004  UiKaa  04A282  25 m  46.54  47.54   
49  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m  46.64  47.64   
50  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  47.31  48.31   
51  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  50.21  50.21   
52  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  50 m  51.05  51.05   
53  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  25 m  51.39  52.39   
54  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  50 m  54.25  54.25   
55  Ele Lumia  2008  AUi  08A058  50 m  56.71  56.71   
56  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  50 m  57.05  57.05   
57  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  50 m  1:01.67  1:01.67   
58  Anttonen Malandra  2007  RaisU  07A464  25 m  1:03.78  1:04.78   
59  Sjösten Emilie  2008  AUi  08A074  25 m  1:04.02  1:05.02   
60  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  50 m  1:06.51  1:06.51   
61  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  50 m  1:11.38  1:11.38   
62  Hanski Elsa  2008  ÅSK  08A351  50 m  1:14.37  1:14.37   
63  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  25 m       
64  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m       
65  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m       
66  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  09:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner