2019-10-15   20:43:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hela-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hela-uinnit    Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta      Tulostusaika  15:14   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb-Uiniklubi Turku & Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  10 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 200m vu N, T-15  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Sanni Porkkala  2004  04A034  SeUi    25m  3:10.40  3:14.40 
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  2:56.17  2:56.17 
Meeri Nordström  2006  06A633  PUS    50m  3:07.37  3:07.37 
Jessica Karling  2006  06A975  AUi    25m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mirella Sauhula  2006  06A551  AUi    50m  2:40.84  2:40.84 
Jenni Lehtonen  2000  00B080  AUi    50m  2:34.23  2:34.23 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  2:30.97  2:30.97 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    25m  2:24.65  2:28.65 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  2:29.83  2:29.83 
Nelli Rauhanen  2005  05A585  RaisU    25m  2:28.77  2:32.77 
Milla Järvenpää  2004  04A246  UiKaa    25m  2:35.01  2:39.01 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    50m  2:43.22  2:43.22 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Viitasalo  2002  02A628  RaUS    25m  2:22.80  2:26.80 
Alida Öhberg  2002  02A627  AUi    25m  2:20.75  2:24.75 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    50m  2:23.98  2:23.98 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    25m  2:19.27  2:23.27 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  2:23.67  2:23.67 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    25m  2:20.61  2:24.61 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  2:25.62  2:25.62 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  2:27.77  2:27.77 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    50m  2:17.34  2:17.34 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m  2:12.21  2:16.21 
Aino-Kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    25m  2:11.16  2:15.16 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  ÅSK    25m  2:01.27  2:05.27 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  2:03.81  2:07.81 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  2:15.20  2:15.20 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  2:13.21  2:17.21 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  2:17.78  2:21.78 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  15:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner