2020-02-21   05:10:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Aarhus Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 17.00

3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
Sponsor: AMC MEDIA 
 
 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 








 
Hald Julie D.  1996  AALBORG  9692AX  50 m  32.91   
Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  50 m  33.11   
Egerup Emilie  2003  SILKEBORG  0316AW  50 m  33.38   
Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  50 m  35.80   
Brøgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  35.95   
Jespersen Victoria K.  2001  AAS  0184AN  50 m  36.26   
Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  50 m  36.54   
Kildahl Sarah  2004  AAS  0474AJ  50 m  36.66   
Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  36.84   
10  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  50 m  36.90   
11  Olesen Ida S  2003  AALBORG  0356AA  50 m  37.00   
12  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  50 m  37.13   
13  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  37.58   
14  Lyskjær Line  2003  SILKEBORG  0324AO  50 m  37.77   
15  Danielsen Laura Rønn  2004  AALBORG  0404AP  50 m  37.77   
16  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  50 m  37.93   
17  Birkebæk Cathrine  2004  AGF  0478AG  50 m  38.01   
18  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  38.07   
19  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  50 m  38.10   
20  Wichmann Josefine Bladt  2000  AGF  0076AQ  50 m  38.10   
21  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  38.58   
22  Høgsted Lærke  2003  S 68  0332AG  50 m  39.50   
23  Jensen Agnes Bojsen  2004  AAS  0442AG  50 m  39.64   
24  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  50 m  39.72   
25  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  50 m  39.77   
26  Lindberg Selma  2003  SILKEBORG  0354AU  50 m  39.80   
27  Kristensen Amalije  2002  S 68  0212AX  50 m  39.90   
28  Hansen Janni S  2001  DELTA  0114AT  50 m  39.92   
29  Kruse Freja  2004  GRINDSTED  0434AW  50 m  40.12   
30  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  50 m  40.28   
31  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  50 m  40.43   
32  Jespersen Jasmin  2002  SILKEBORG  0268AL  50 m  40.63   
33  Lauritsen Ester  2005  SILKEBORG  0536AQ  50 m  40.72   
34  Hansen Mathilde Tilsted  2003  AAS  0306AR  50 m  40.83   
35  Jensen Emma  2003  S 68  0322AT  50 m  41.28   
36  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  50 m  41.32   
37  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  50 m  41.56   
38  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  43.01   
39  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  50 m  43.07   
40  Carugati Sarah  2004  AGF  0466AG  50 m  43.24   
41  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  43.31   
42  Kjærsgaard Maiken  2002  S 68  0296AN  50 m  43.47   
43  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  43.86   
44  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  44.56   
45  Asmussen Lærke  2003  S 68  0306AN  50 m  44.73   
46  Sørensen Maria Lysgaard  2006  AAS  0682AC  50 m  44.82   
47  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  50 m  44.91   
48  Griffel Annika Svarre  2003  HEI  0384BE  50 m  45.11   
49  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  50 m  45.20   
50  Ottesen Anna Pave  2003  DELTA  0338BD  50 m  45.56   
51  Nielsen Asta Kofod  2003  ÅRHUS 1900  0356BB  50 m  46.97   
52  Long Emmalina  2004  AAS  0422AM  50 m  47.86   
53  Jensen Liv Juhl  2005  AAS  0566AI  50 m  47.86   
54  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  48.65   
55  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  50 m  49.02   
56  Kiyani Orchide  2003  AGF  0334AX  50 m  49.53   
57  Nørgaard Isabella  2007  SOLBJERG    50 m  50.35   
58  Gildsig Lisa  2004  HEI  0422BA  50 m  50.91   
59  Ancker Anna  2006  AAS  0692AI  50 m  51.26   
60  Poza-Frøkjær Sigrid  2006  AAS  0662AG  50 m  51.40   
61  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  50 m  51.59   
62  Dolan Cecilia Marie  2005  AAS  0588AZ  50 m  51.74   
63  Jensen Mathilde  2003  DELTA  0398AY  50 m  51.79   
64  Jørgensen Caroline G.  2005  HEI  0558AT  50 m  52.08   
65  Hjarbæk Sofie  2004  ÅRHUS 1900  0442AY  50 m  53.49   
66  Kallestrup Therese T.  2006  AGF  0614AT  50 m  57.87   
67  Søndergaard Mathilde  2005  AAS  0516AX  50 m  57.99   
68  Andersen Laura Winum  2009  AAS  0934AC  50 m  58.16   
69  Hansen Frida Dalsgaard  2006  AGF  0666AV  50 m  1:02.62   
70  Drud Mathilde N.  2004  AGF  0444AY  50 m  1:03.05   
71  Rossa Cathrine Friis  2006  HEI  0618AU  50 m  1:04.77   
72  Holt Siri-Maj Juel  2006  AGF  0676AV  50 m     
73  Lunde Agnes Kaae  2007  AGF    50 m     
74  Jensen Katinka Folke  2007  AGF  0764AS  50 m     
75  Iversen Sigrid Hagelskær  2008  AGF    50 m     
76  Gúnnlaugsdóttri Júlía  2007  HEI  0754AM  50 m     
77  Lang Harmoni  2008  AGF    50 m     
78  Keller Dagmar  2006  AAS  0672AS  50 m     
79  Hansen Sofia Dalsgaard  2008  AGF    50 m     
80  Thallaug Ea Juhl  2008  AGF    50 m     
81  Køfer Marie Pilegaard  2008  AGF    50 m     
82  Gornitzka Katinka Rønn  2007  AGF    50 m     
83  Sørensen Asta Bielfeldt  2007  AGF    50 m     
84  Hougaard Sophie  2006  AAS  0626AP  50 m     
85  Fauerholdt Isabella  2008  AGF    50 m     
86  Vestergaard Astrid Izel Martinez  2009  AGF    50 m     
87  Dencker Frida Luna  2008  AGF    50 m     
88  Poulsen Caroline Szeles  2010  AGF    50 m     
89  Sørensen Freja Hørslev  2008  AGF    50 m     
90  Krogh Anna Brogaard  2008  AGF    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  01 juni 2018 
Licens til Agfs Svømmeafdeling  Udskriftstidspunkt  11:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark