2020-02-16   21:45:29
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Aarhus Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

31_S
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer 
 
Sponsor: KARINA PLUS 
 
 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 








 
Hald Julie D.  1996  AALBORG  9692AX  50 m  2:35.26   
Rasmussen Emma D.  1996  AGF  9604AE  50 m  2:35.93   
Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  50 m  2:36.69   
Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  50 m  2:45.51   
Kildahl Sarah  2004  AAS  0474AJ  50 m  2:48.00   
Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  50 m  2:48.23   
Jespersen Victoria K.  2001  AAS  0184AN  50 m  2:48.36   
Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  50 m  2:48.63   
Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  50 m  2:48.65   
10  Dige Laura Marie  2004  AAS  0404AE  50 m  2:52.51   
11  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  2:55.43   
12  Sejr Naya Høgholt  2003  AGF  0352AF  50 m  2:58.60   
13  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  50 m  2:59.18   
14  Hansen Janni S  2001  DELTA  0114AT  50 m  2:59.39   
15  Kristensen Amalije  2002  S 68  0212AX  50 m  2:59.43   
16  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  3:00.29   
17  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  3:00.74   
18  Kruse Freja  2004  GRINDSTED  0434AW  50 m  3:07.29   
19  Lauritzen Annabella Marie  2005  SILKEBORG  0586AG  50 m  3:08.27   
20  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  50 m  3:10.76   
21  Nedergaard Pernille  2004  SILKEBORG  0414AU  50 m  3:12.03   
22  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  50 m  3:21.76   
23  Long Emmalina  2004  AAS  0422AM  50 m  3:23.84   
24  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  50 m  3:26.00   
25  Sørensen Maria Lysgaard  2006  AAS  0682AC  50 m  3:27.71   
26  Willumsen Sofie Nørskov  2006  AAS  0656AE  50 m  3:41.05   
27  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  50 m  3:44.18   
28  Gildsig Lisa  2004  HEI  0422BA  50 m  3:44.68   
29  Kiyani Orchide  2003  AGF  0334AX  50 m  3:49.80   
30  Griffel Annika Svarre  2003  HEI  0384BE  50 m  3:49.83   
31  Dolan Cecilia Marie  2005  AAS  0588AZ  50 m     
32  Dige Anne Katrine  2006  AAS  0654AF  50 m     
33  Søndergaard Mathilde  2005  AAS  0516AX  50 m     
34  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  50 m     
35  Keller Dagmar  2006  AAS  0672AS  50 m     
36  Rossa Cathrine Friis  2006  HEI  0618AU  50 m     
37  Jørgensen Caroline G.  2005  HEI  0558AT  50 m     
38  Holst Julie Ravn  2007  HEI  0744AM  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  01 juni 2018 
Licens til Agfs Svømmeafdeling  Udskriftstidspunkt  11:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark