2019-09-16   14:14:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  50 m  28.67   
609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  29.77   
85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  30.37   
605  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  50 m  31.15   
549  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  31.78   
430  Tapia Danér Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  50 m  31.79   
39  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  50 m  31.80   
80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  32.09   
237  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  50 m  32.18   
10  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  32.61   
11  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  32.64   
12  588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  33.03   
13  36  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  50 m  33.90   
14  370  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m  33.93   
15  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  34.00   
16  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  34.25   
17  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  34.33   
18  576  Alzghoul Sami  2004  SPIF SF  AD3904  50 m  34.39   
19  409  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  50 m  34.45   
20  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  34.92   
21  449  Persson Taylor Marcus  2005  TUREBERG  AC4905  50 m  34.92   
22  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  34.93   
23  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  35.07   
24  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  35.84   
25  511  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  36.22   
26  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  36.50   
27  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  36.64   
28  426  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  50 m  36.95   
29  255  Rogersson Tim  2005  SK NEPTUN  AN5305  50 m  37.28   
30  64  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  50 m  37.48   
31  76  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  50 m  37.78   
32  78  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  50 m  38.29   
33  329  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  50 m  38.55   
34  304  Erneholm William  2006  SPÅRVÄGEN  AD5506  50 m  38.70   
35  200  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  50 m  39.29   
36  261  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  39.47   
37  221  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  50 m  39.55   
38  373  Hamzehnejad Sam  2006  SÖDERTÖRN  AI1306  50 m  39.82   
39  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  40.01   
40  133  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  50 m  40.61   
41  242  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  50 m  40.66   
42  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  40.75   
43  317  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  50 m  40.85   
44  298  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  50 m  40.91   
45  266  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  50 m  40.98   
46  428  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  50 m  41.02   
47  404  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  50 m  41.03   
48  257  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  41.07   
49  187  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  41.35   
50  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  50 m  42.15   
51  132  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  42.22   
52  309  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  42.35   
53  269  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  42.57   
54  177  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  42.67   
55  77  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  43.18   
56  199  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  50 m  43.49   
57  435  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  50 m  43.83   
58  618  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  50 m  44.46   
59  181  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  50 m  45.84   
60  223  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  50 m  47.30   
61  302  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  50 m  48.53   
62  479  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  48.70   
63  82  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  50 m  49.20   
64  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m     
65  259  Sanderfelt Lo  2004  SK NEPTUN    50 m     
66  270  Trindade Alexander  2006  SK NEPTUN  AP6106  50 m     
67  361  Ekman Isak  2004  SÖDERTÖRN  AZ6904  50 m     
68  486  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner