2019-10-22   13:57:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  50 m  30.43   
610  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  30.72   
577  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  30.83   
558  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  50 m  31.53   
137  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  50 m  31.68   
296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  32.51   
444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  32.51   
562  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  50 m  32.72   
106  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  50 m  33.06   
10  191  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  50 m  33.07   
11  478  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  33.23   
12  220  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  33.26   
13  140  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  50 m  33.32   
14  578  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  50 m  33.60   
15  443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  33.66   
16  124  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  33.79   
17  438  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  50 m  33.88   
18  599  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  34.01   
19  43  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  34.79   
20  319  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  50 m  34.92   
21  244  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  34.99   
22  21  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  50 m  35.28   
23  410  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  50 m  35.32   
24  58  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  35.37   
25  224  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  35.59   
26  606  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  35.68   
27  573  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  50 m  35.75   
28  126  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  50 m  36.09   
29  135  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  50 m  36.19   
30  598  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  50 m  36.38   
31  284  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  50 m  36.48   
32  118  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  50 m  36.50   
33  568  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  36.55   
34  408  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  50 m  36.83   
35  208  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  50 m  37.08   
36  167  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  37.27   
37  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  37.37   
38  216  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  50 m  37.50   
39  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  37.51   
40  45  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  50 m  37.76   
41  46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  38.30   
42  25  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  50 m  38.43   
43  273  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  38.69   
44  178  Ersöz Estelle  2005  SK NEPTUN  BD9405  50 m  38.70   
45  96  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  50 m  38.89   
46  532  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  50 m  38.93   
47  290  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  50 m  39.13   
48  566  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  50 m  39.24   
49  172  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m  39.29   
50  213  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  50 m  39.29   
51  350  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  39.38   
52  102  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  50 m  39.92   
53  534  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  50 m  39.96   
54  134  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  50 m  39.97   
55  138  Taheri Tolue  2004  LIDINGÖ SK  AM8804  50 m  40.13   
56  608  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  50 m  40.14   
57  375  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  50 m  40.61   
58  69  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  50 m  41.19   
59  146  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  50 m  42.13   
60  12  Nordström-Renlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  42.32   
61  464  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  42.42   
62  127  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  42.88   
63  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  42.99   
64  193  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  43.19   
65  554  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  50 m  43.97   
66  56  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  50 m  44.09   
67  70  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  50 m  44.40   
68  591  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  45.19   
69  384  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  50 m  45.22   
70  330  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  46.34   
71  539  Bhowmik Anushka  2003  SS04  BY6403  50 m  46.34   
72  254  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  50 m  46.66   
73  54  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  50 m  46.73   
74  198  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  50 m  47.47   
75  557  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  50 m  47.95   
76  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  49.26   
77  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  49.60   
78  183  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  50 m  50.51   
79  147  Barett Nygren Elsa  2004  SK NEPTUN  BU1804  50 m     
80  256  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  50 m     
81  285  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m     
82  399  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  50 m  28.67   
609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  29.77   
85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  30.37   
605  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  50 m  31.15   
549  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  31.78   
430  Tapia Danér Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  50 m  31.79   
39  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  50 m  31.80   
80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  32.09   
237  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  50 m  32.18   
10  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  32.61   
11  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  32.64   
12  588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  33.03   
13  36  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  50 m  33.90   
14  370  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m  33.93   
15  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  34.00   
16  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  34.25   
17  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  34.33   
18  576  Alzghoul Sami  2004  SPIF SF  AD3904  50 m  34.39   
19  409  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  50 m  34.45   
20  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  34.92   
21  449  Persson Taylor Marcus  2005  TUREBERG  AC4905  50 m  34.92   
22  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  34.93   
23  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  35.07   
24  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  35.84   
25  511  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  36.22   
26  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  36.50   
27  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  36.64   
28  426  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  50 m  36.95   
29  255  Rogersson Tim  2005  SK NEPTUN  AN5305  50 m  37.28   
30  64  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  50 m  37.48   
31  76  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  50 m  37.78   
32  78  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  50 m  38.29   
33  329  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  50 m  38.55   
34  304  Erneholm William  2006  SPÅRVÄGEN  AD5506  50 m  38.70   
35  200  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  50 m  39.29   
36  261  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  39.47   
37  221  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  50 m  39.55   
38  373  Hamzehnejad Sam  2006  SÖDERTÖRN  AI1306  50 m  39.82   
39  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  40.01   
40  133  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  50 m  40.61   
41  242  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  50 m  40.66   
42  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  40.75   
43  317  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  50 m  40.85   
44  298  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  50 m  40.91   
45  266  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  50 m  40.98   
46  428  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  50 m  41.02   
47  404  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  50 m  41.03   
48  257  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  41.07   
49  187  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  41.35   
50  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  50 m  42.15   
51  132  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  42.22   
52  309  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  42.35   
53  269  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  42.57   
54  177  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  42.67   
55  77  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  43.18   
56  199  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  50 m  43.49   
57  435  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  50 m  43.83   
58  618  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  50 m  44.46   
59  181  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  50 m  45.84   
60  223  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  50 m  47.30   
61  302  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  50 m  48.53   
62  479  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  48.70   
63  82  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  50 m  49.20   
64  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m     
65  259  Sanderfelt Lo  2004  SK NEPTUN    50 m     
66  270  Trindade Alexander  2006  SK NEPTUN  AP6106  50 m     
67  361  Ekman Isak  2004  SÖDERTÖRN  AZ6904  50 m     
68  486  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
3_S
Gren 3, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  1:02.69   
101  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  1:02.88   
443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  1:03.61   
20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  1:03.88   
570  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  1:03.93   
343  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  50 m  1:04.57   
196  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  1:04.63   
176  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  1:04.79   
31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  1:04.94   
10  119  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  1:04.98   
11  165  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  1:05.08   
12  610  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  1:05.11   
13  272  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  50 m  1:05.14   
14  113  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  50 m  1:05.47   
15  330  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  1:05.49   
16  396  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  50 m  1:05.69   
17  104  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  50 m  1:05.73   
18  238  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  50 m  1:05.89   
19  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  1:05.97   
20  485  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  1:06.30   
21  296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  1:06.32   
22  137  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  50 m  1:06.45   
23  587  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  1:06.69   
24  89  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  1:06.90   
25  598  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  50 m  1:07.11   
26  202  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  1:07.15   
27  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  1:07.51   
28  458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  1:07.56   
29  339  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  1:07.64   
30  377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  1:07.73   
31  162  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  50 m  1:07.83   
32  453  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  50 m  1:07.84   
33  341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  1:07.99   
34  438  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  50 m  1:08.22   
35  444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  1:08.28   
36  319  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  50 m  1:08.30   
37  320  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  50 m  1:08.52   
38  160  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:08.59   
39  87  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  1:08.72   
40  599  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  1:09.36   
41  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:09.54   
42  469  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  1:09.61   
43  284  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  50 m  1:09.79   
44  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  1:10.18   
45  515  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  50 m  1:10.31   
46  447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  1:10.36   
47  410  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  50 m  1:10.49   
48  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  1:10.73   
49  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  1:11.22   
50  135  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  50 m  1:11.54   
51  250  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  1:12.29   
52  175  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  1:12.41   
53  13  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m  1:13.14   
54  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  1:14.00   
55  141  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  50 m  1:14.03   
56  171  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  1:14.24   
57  167  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  1:14.33   
58  148  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  1:15.12   
59  124  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  1:15.18   
60  538  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  50 m  1:15.33   
61  596  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  1:16.38   
62  182  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  50 m  1:16.67   
63  224  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  1:16.72   
64  281  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  50 m  1:16.72   
65  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  1:16.94   
66  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  50 m  1:17.03   
67  126  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  50 m  1:17.81   
68  419  Sarlija Lea  2004  SÖDERTÖRN  BU4204  50 m  1:18.14   
69  69  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  50 m  1:18.62   
70  547  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  50 m  1:19.36   
71  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:19.84   
72  566  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  50 m  1:20.28   
73  127  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  1:20.37   
74  138  Taheri Tolue  2004  LIDINGÖ SK  AM8804  50 m  1:20.41   
75  591  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  1:21.63   
76  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  1:26.77   
77  75  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  50 m  1:26.94   
78  571  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  50 m  1:28.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
4_S
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  55.16   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  57.49   
110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  58.91   
397  Majta Jakub  2003  SÖDERTÖRN  AV9703  50 m  59.43   
612  Seemann Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  59.49   
418  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  50 m  59.57   
303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  59.61   
442  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  59.79   
97  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  50 m  59.81   
10  386  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  50 m  59.87   
11  609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  1:00.19   
12  195  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  50 m  1:00.42   
13  274  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  50 m  1:00.42   
14  324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  1:01.03   
15  279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  1:01.36   
16  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  1:01.38   
17  38  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  1:01.54   
18  352  Björklund Liam  2003  SÖDERTÖRN  AB6503  50 m  1:01.64   
19  112  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  1:01.94   
20  513  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  50 m  1:02.16   
21  588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  1:02.72   
22  510  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  50 m  1:03.18   
23  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  1:03.29   
24  234  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  1:03.33   
25  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  1:03.38   
26  429  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  50 m  1:03.76   
27  59  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  1:03.82   
28  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  1:03.84   
29  511  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  1:04.73   
30  308  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  1:05.04   
31  108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  1:05.27   
32  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  1:06.07   
33  576  Alzghoul Sami  2004  SPIF SF  AD3904  50 m  1:06.84   
34  440  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  50 m  1:06.95   
35  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  1:06.96   
36  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  1:07.35   
37  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  1:07.40   
38  611  Schroeder Christian  2004  SPIF SF  AZ3504  50 m  1:07.66   
39  514  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  50 m  1:07.69   
40  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  1:08.02   
41  237  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  50 m  1:08.63   
42  289  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  1:08.64   
43  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  1:08.68   
44  545  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  1:08.85   
45  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  1:08.92   
46  53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  1:09.12   
47  258  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  1:09.18   
48  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  1:09.30   
49  65  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  50 m  1:09.99   
50  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  1:10.56   
51  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  1:12.43   
52  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  1:12.62   
53  518  Vigström Hannes  2004  WISBY SS  AT3304  50 m  1:12.85   
54  77  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  1:12.93   
55  292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  1:13.54   
56  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  1:14.05   
57  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  1:14.17   
58  572  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  50 m  1:15.36   
59  381  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  50 m  1:15.62   
60  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  1:15.65   
61  531  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m  1:17.57   
62  259  Sanderfelt Lo  2004  SK NEPTUN    50 m     
63  276  Verma Ekaksh  2004  SK NEPTUN  AY6904  50 m     
64  361  Ekman Isak  2004  SÖDERTÖRN  AZ6904  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
43  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  1:19.55   
227  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  50 m  1:25.00   
58  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  1:26.75   
220  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  1:29.08   
568  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  1:31.14   
140  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  50 m  1:31.63   
46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  1:31.92   
155  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  1:32.06   
408  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  50 m  1:34.21   
10  290  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  50 m  1:35.40   
11  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  1:35.48   
12  273  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  1:37.73   
13  362  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  50 m  1:39.90   
14  45  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  50 m  1:40.35   
15  56  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  50 m  1:43.10   
16  198  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  50 m  1:43.22   
17  344  Aalo Alicia  2007  SÖDERTÖRN  AH5607  50 m  1:43.80   
18  286  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  50 m  1:43.85   
19  464  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  1:43.93   
20  534  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  50 m  1:44.73   
21  70  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  50 m  1:45.30   
22  10  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m  1:48.38   
23  467  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  50 m  1:48.98   
24  179  Farrar Linnea  2006  SK NEPTUN  BK8206  50 m  1:50.28   
25  134  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  50 m  1:52.07   
26  54  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  50 m  1:53.93   
27  557  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  50 m  1:58.67   
28  285  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m  1:59.45   
29  83  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  50 m  2:00.72   
30  131  Herold Ida  2005  LIDINGÖ SK  BU8405  50 m     
31  384  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  50 m     
32  399  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
166  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  1:16.59   
516  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  50 m  1:20.68   
333  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  50 m  1:21.62   
145  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  50 m  1:21.67   
201  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m  1:22.92   
430  Tapia Danér Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  50 m  1:23.05   
376  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  50 m  1:23.48   
174  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  1:25.99   
428  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  50 m  1:26.17   
10  449  Persson Taylor Marcus  2005  TUREBERG  AC4905  50 m  1:26.18   
11  36  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  50 m  1:31.41   
12  129  Gertz Martin  2005  LIDINGÖ SK  AU7905  50 m  1:33.97   
13  329  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  50 m  1:36.45   
14  221  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  50 m  1:36.91   
15  76  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  50 m  1:38.09   
16  415  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  50 m  1:39.34   
17  359  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  50 m  1:40.07   
18  304  Erneholm William  2006  SPÅRVÄGEN  AD5506  50 m  1:40.45   
19  544  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  50 m  1:42.24   
20  298  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  50 m  1:42.38   
21  317  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  50 m  1:42.83   
22  122  Andersson Oscar  2007  LIDINGÖ SK  AK3107  50 m  1:44.04   
23  435  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  50 m  1:44.25   
24  133  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  50 m  1:46.09   
25  132  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  1:47.23   
26  486  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  50 m  1:49.10   
27  302  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  50 m  1:52.70   
28  533  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  50 m  2:05.43   
29  184  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  50 m     
30  383  Johanson Emil  2005  SÖDERTÖRN  AX4105  50 m     
31  618  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
7_S
Gren 7, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
114  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  50 m  4:43.99   
106  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  50 m  4:49.46   
101  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  4:51.49   
176  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  4:53.90   
453  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  50 m  4:57.74   
350  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  4:57.95   
339  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  5:02.87   
272  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  50 m  5:04.06   
443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  5:05.62   
10  485  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  5:05.71   
11  578  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  50 m  5:05.83   
12  447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  5:07.85   
13  104  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  50 m  5:09.79   
14  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  5:15.03   
15  515  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  50 m  5:17.00   
16  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  5:20.83   
17  165  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  5:30.27   
18  148  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  5:34.77   
19  250  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  5:44.10   
20  532  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  50 m  5:46.40   
21  141  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  50 m  5:52.47   
22  596  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  5:55.33   
23  171  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  5:55.77   
24  13  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m  5:57.47   
25  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  6:00.36   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
8_S
Gren 8, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
97  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  50 m  4:29.79   
397  Majta Jakub  2003  SÖDERTÖRN  AV9703  50 m  4:32.51   
212  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  4:36.60   
112  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  4:39.67   
279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  4:39.99   
110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  4:41.24   
38  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  4:42.97   
108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  4:43.02   
234  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  4:47.14   
10  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  4:48.57   
11  513  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  50 m  4:49.08   
12  195  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  50 m  4:49.16   
13  303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  4:51.38   
14  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  4:52.66   
15  324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  4:53.71   
16  555  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  50 m  4:55.63   
17  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  4:56.76   
18  514  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  50 m  4:57.82   
19  237  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  50 m  4:59.09   
20  80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  4:59.29   
21  258  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  5:00.94   
22  622  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  50 m  5:04.40   
23  53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  5:07.04   
24  289  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  5:10.24   
25  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  5:10.83   
26  65  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  50 m  5:12.61   
27  59  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  5:18.34   
28  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  5:39.86   
29  77  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  5:41.18   
30  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  5:44.05   
31  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  5:55.15   
32  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  6:18.09   
33  572  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  50 m  6:23.99   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
9_S
Gren 9, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
577  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  32.78   
137  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  50 m  33.03   
396  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  50 m  33.92   
562  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  50 m  34.28   
343  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  50 m  34.55   
377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  34.56   
558  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  50 m  34.68   
453  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  50 m  34.73   
20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  35.40   
10  444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  35.79   
11  46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  35.85   
12  296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  35.99   
13  21  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  50 m  36.07   
14  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  36.15   
15  568  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  36.40   
16  606  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  36.40   
17  134  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  50 m  36.51   
18  375  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  50 m  36.78   
19  140  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  50 m  36.92   
20  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  37.11   
21  330  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  37.21   
22  135  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  50 m  37.29   
23  138  Taheri Tolue  2004  LIDINGÖ SK  AM8804  50 m  38.19   
24  43  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  38.28   
25  31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  38.31   
26  127  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  38.78   
27  216  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  50 m  38.84   
28  155  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  38.87   
29  87  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  39.01   
30  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  39.05   
31  244  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  39.32   
32  220  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  39.54   
33  178  Ersöz Estelle  2005  SK NEPTUN  BD9405  50 m  39.70   
34  273  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  39.85   
35  25  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  50 m  39.99   
36  281  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  50 m  40.04   
37  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  40.26   
38  208  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  50 m  40.31   
39  469  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  40.53   
40  438  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  50 m  40.71   
41  45  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  50 m  41.04   
42  443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  41.17   
43  213  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  50 m  41.25   
44  124  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  41.30   
45  556  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  50 m  41.41   
46  96  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  50 m  41.71   
47  458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  41.77   
48  126  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  50 m  41.92   
49  172  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m  41.96   
50  89  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  42.04   
51  54  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  50 m  42.13   
52  626  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  bd2606  50 m  42.37  EFT 
53  254  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  50 m  43.11   
54  547  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  50 m  43.15   
55  557  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  50 m  43.49   
56  118  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  50 m  43.52   
57  146  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  50 m  43.52   
58  102  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  50 m  43.88   
59  467  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  50 m  43.98   
60  193  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  44.22   
61  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  50 m  44.53   
62  422  Srikkanth Tara  2005  SÖDERTÖRN  AP6405  50 m  44.55   
63  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  44.72   
64  344  Aalo Alicia  2007  SÖDERTÖRN  AH5607  50 m  45.25   
65  424  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  50 m  45.40   
66  256  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  50 m  46.05   
67  539  Bhowmik Anushka  2003  SS04  BY6403  50 m  47.53   
68  571  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  50 m  47.84   
69  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  48.85   
70  350  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  48.89   
71  183  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  50 m  50.47   
72  235  Nelin Mira  2006  SK NEPTUN  BB3606  50 m  50.55   
73  83  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  50 m  51.44   
74  131  Herold Ida  2005  LIDINGÖ SK  BU8405  50 m  52.30   
75  285  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m  52.53   
76  414  Ritmberg Jessica  2010  SÖDERTÖRN  AB8810  50 m  54.98   
77  58  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  55.49   
78  300  Eld Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AS5205  50 m  1:27.41   
79  403  Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  BV5205  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
10_S
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
418  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  50 m  30.06   
549  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  31.95   
442  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  33.00   
609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  33.71   
36  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  50 m  34.36   
85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  34.54   
576  Alzghoul Sami  2004  SPIF SF  AD3904  50 m  34.84   
80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  35.26   
108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  36.12   
10  545  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  36.88   
11  381  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  50 m  37.15   
12  279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  37.32   
13  611  Schroeder Christian  2004  SPIF SF  AZ3504  50 m  37.34   
14  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  37.49   
15  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  38.02   
16  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  38.30   
17  518  Vigström Hannes  2004  WISBY SS  AT3304  50 m  38.62   
18  409  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  50 m  38.79   
19  594  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  50 m  38.88   
20  449  Persson Taylor Marcus  2005  TUREBERG  AC4905  50 m  39.20   
21  242  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  50 m  39.23   
22  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  39.25   
23  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  40.08   
24  223  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  50 m  40.15   
25  426  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  50 m  40.35   
26  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  41.28   
27  76  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  50 m  41.38   
28  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  41.58   
29  177  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  41.72   
30  544  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  50 m  41.74   
31  78  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  50 m  42.04   
32  373  Hamzehnejad Sam  2006  SÖDERTÖRN  AI1306  50 m  42.06   
33  133  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  50 m  42.26   
34  187  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  42.26   
35  257  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  42.38   
36  302  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  50 m  42.49   
37  269  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  42.52   
38  266  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  50 m  42.67   
39  132  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  43.00   
40  309  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  43.25   
41  317  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  50 m  43.84   
42  64  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  50 m  44.10   
43  200  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  50 m  44.48   
44  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  44.66   
45  129  Gertz Martin  2005  LIDINGÖ SK  AU7905  50 m  44.73   
46  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  50 m  44.80   
47  404  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  50 m  45.43   
48  181  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  50 m  45.51   
49  270  Trindade Alexander  2006  SK NEPTUN  AP6106  50 m  45.65   
50  261  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  45.94   
51  618  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  50 m  47.58   
52  77  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  47.91   
53  199  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  50 m  48.66   
54  535  Bagaian Theodor  2003  SS04  AY5903  50 m  48.79   
55  533  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  50 m  48.83   
56  82  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  50 m  49.11   
57  122  Andersson Oscar  2007  LIDINGÖ SK  AK3107  50 m  49.39   
58  184  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  50 m  50.81   
59  435  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  50 m  53.44   
60  239  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m  53.63   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
11_S
Gren 11, 100m Fjärilsim Mix Master 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  50 m  1:12.12   
372  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  50 m  1:24.71   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:26 
 
12_S
Gren 12, 400m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  5:19.56   
89  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  5:34.96   
106  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  50 m  5:45.93   
447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  5:50.15   
113  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  50 m  6:00.96   
606  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  6:04.59   
339  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  6:33.71   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
13_S
Gren 13, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  50 m  4:49.20   
303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  5:09.15   
594  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  50 m  5:22.41   
112  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  5:29.59   
324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  5:31.34   
80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  6:04.13   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
14_S
Gren 14, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
577  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  1:04.11   
300  Eld Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AS5205  50 m  1:07.02   
227  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  50 m  1:07.42   
21  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  50 m  1:07.73   
96  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  50 m  1:09.57   
12  Nordström-Renlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  1:09.80   
46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  1:09.93   
118  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  50 m  1:10.55   
568  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  1:11.40   
10  102  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  50 m  1:13.29   
11  156  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  50 m  1:13.78   
12  464  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  1:14.00   
13  467  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  50 m  1:14.54   
14  70  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  50 m  1:14.83   
15  534  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  50 m  1:15.03   
16  43  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  1:15.96   
17  146  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  50 m  1:15.99   
18  25  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  50 m  1:16.34   
19  193  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  1:16.57   
20  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  1:17.93   
21  155  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  1:18.36   
22  45  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  50 m  1:18.76   
23  362  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  50 m  1:19.63   
24  557  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  50 m  1:20.20   
25  290  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  50 m  1:21.40   
26  56  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  50 m  1:22.66   
27  306  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  50 m  1:24.51   
28  254  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  50 m  1:25.68   
29  424  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  50 m  1:25.89   
30  179  Farrar Linnea  2006  SK NEPTUN  BK8206  50 m  1:28.63   
31  286  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  50 m  1:29.13   
32  172  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m  1:29.58   
33  58  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  1:33.23   
34  198  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  50 m  1:40.12   
35  183  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  50 m  1:42.99   
36  235  Nelin Mira  2006  SK NEPTUN  BB3606  50 m  1:45.53   
37  131  Herold Ida  2005  LIDINGÖ SK  BU8405  50 m     
38  256  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  50 m     
39  399  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
15_S
Gren 15, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
166  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  1:02.96   
376  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  50 m  1:04.56   
411  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  50 m  1:04.57   
449  Persson Taylor Marcus  2005  TUREBERG  AC4905  50 m  1:05.66   
204  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  50 m  1:05.96   
145  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  50 m  1:06.42   
36  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  50 m  1:07.34   
321  Malm Carl  2005  SPÅRVÄGEN  AL7905  50 m  1:07.61   
174  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  1:07.81   
10  430  Tapia Danér Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  50 m  1:09.42   
11  312  Holmberg David  2005  SPÅRVÄGEN  AH7905  50 m  1:11.00   
12  298  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  50 m  1:11.12   
13  255  Rogersson Tim  2005  SK NEPTUN  AN5305  50 m  1:12.07   
14  221  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  50 m  1:14.00   
15  64  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  50 m  1:14.94   
16  428  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  50 m  1:15.25   
17  373  Hamzehnejad Sam  2006  SÖDERTÖRN  AI1306  50 m  1:15.42   
18  132  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  1:16.68   
19  426  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  50 m  1:17.35   
20  266  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  50 m  1:17.82   
21  486  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  50 m  1:17.90   
22  479  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  1:18.24   
23  309  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  1:18.34   
24  261  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  1:18.45   
25  200  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  50 m  1:18.94   
26  304  Erneholm William  2006  SPÅRVÄGEN  AD5506  50 m  1:19.72   
27  269  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  1:21.38   
28  270  Trindade Alexander  2006  SK NEPTUN  AP6106  50 m  1:21.50   
29  199  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  50 m  1:21.57   
30  302  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  50 m  1:24.57   
31  415  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  50 m  1:24.78   
32  181  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  50 m  1:24.99   
33  184  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  50 m  1:26.15   
34  187  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  1:26.51   
35  223  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  50 m  1:26.83   
36  257  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  1:27.27   
37  177  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  1:28.11   
38  544  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  50 m  1:28.14   
39  359  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  50 m  1:31.61   
40  435  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  50 m  1:31.96   
41  239  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m  1:35.76   
42  122  Andersson Oscar  2007  LIDINGÖ SK  AK3107  50 m  1:37.56   
43  82  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  50 m  1:38.54   
44  533  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  50 m  1:40.65   
45  383  Johanson Emil  2005  SÖDERTÖRN  AX4105  50 m     
46  618  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
16_S
Gren 16, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  1:10.81   
558  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  50 m  1:11.68   
284  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  50 m  1:12.12   
114  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  50 m  1:12.13   
341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  1:13.07   
587  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  1:13.57   
570  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  1:13.68   
478  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  1:13.85   
444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  1:14.44   
10  458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  1:14.51   
11  610  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  1:14.73   
12  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  1:14.79   
13  296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  1:15.49   
14  202  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  1:15.87   
15  447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  1:15.92   
16  599  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  1:18.15   
17  224  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  1:18.34   
18  443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  1:19.72   
19  515  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  50 m  1:20.04   
20  271  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  1:21.54   
21  175  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  1:21.91   
22  209  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  1:23.14   
23  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:23.24   
24  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  1:23.57   
25  598  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  50 m  1:26.13   
26  31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  1:26.81   
27  573  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  50 m  1:30.00   
28  124  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  1:30.15   
29  69  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  50 m  1:42.11   
30  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  1:49.02   
31  571  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
17_S
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  1:04.86   
609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  1:05.08   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  1:06.33   
97  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  50 m  1:06.90   
440  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  50 m  1:07.46   
594  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  50 m  1:07.70   
85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  1:08.64   
605  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  50 m  1:08.91   
110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  1:10.45   
10  370  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m  1:10.89   
11  234  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  1:11.88   
12  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  1:12.51   
13  292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  1:13.00   
14  38  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  1:13.10   
15  39  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  50 m  1:13.89   
16  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  1:14.96   
17  589  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  1:14.97   
18  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  1:16.18   
19  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  1:16.61   
20  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  1:17.11   
21  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  1:17.57   
22  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  1:17.88   
23  450  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  50 m  1:18.76   
24  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  1:18.99   
25  108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  1:19.82   
26  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  1:19.94   
27  59  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  1:20.76   
28  308  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  1:21.57   
29  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  1:21.95   
30  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  1:22.16   
31  511  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  1:22.16   
32  65  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  50 m  1:27.89   
33  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  1:30.51   
34  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  1:30.60   
35  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  1:35.86   
36  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  1:38.02   
37  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  1:41.15   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
18_S
Gren 18, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
559  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  50 m  1:06.15   
617  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  50 m  1:08.33   
522  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  50 m  1:09.88   
149  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  1:10.31   
26  Bäckström Saga  2002  ESKILSTUNA  AD9202  50 m  1:10.70   
402  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  50 m  1:11.60   
322  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  50 m  1:12.44   
35  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m  1:12.60   
291  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  50 m  1:13.33   
10  316  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  50 m  1:15.22   
11  455  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  50 m  1:16.29   
12  299  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  50 m  1:16.31   
13  99  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  50 m  1:16.39   
14  517  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  50 m  1:17.75   
15  265  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  1:18.71   
16  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  50 m  1:19.71   
17  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  1:21.41   
18  575  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  50 m  1:22.22   
19  278  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  50 m  1:22.94   
20  536  Baltzarsson Therese  2001  SS04  AE5201  50 m  1:23.13   
21  151  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  1:29.16   
22  72  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  50 m  1:30.76   
23  280  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  1:44.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
19_S
Gren 19, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
323  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  58.99   
338  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  50 m  1:00.37   
420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  1:02.95   
569  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  50 m  1:03.18   
111  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  50 m  1:03.19   
563  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  50 m  1:03.85   
Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  50 m  1:05.38   
509  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  1:05.56   
357  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  50 m  1:06.60   
10  325  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  1:06.69   
11  332  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  50 m  1:09.27   
12  472  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  50 m  1:09.38   
13  387  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  50 m  1:10.07   
14  527  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  50 m  1:11.04   
15  295  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  50 m  1:13.63   
16  109  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  50 m  1:14.94   
17  241  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  50 m  1:15.64   
18  14  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  1:18.61   
19  11  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  1:18.88   
20  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  1:19.56   
21  526  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  50 m  1:19.89   
22  528  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  50 m  1:23.97   
23  537  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  50 m  1:27.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
20_S
Gren 20, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
364  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  50 m  2:36.99   
89  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  2:49.84   
160  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  2:50.32   
196  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  2:53.34   
121  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  2:58.01   
341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  2:58.22   
348  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  50 m  2:59.01   
336  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  50 m  3:01.65   
119  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  3:01.90   
10  141  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  50 m  3:07.72   
11  447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  3:08.08   
12  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  3:08.97   
13  556  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  50 m  3:10.76   
14  222  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  3:11.03   
15  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  3:11.16   
16  148  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  3:12.34   
17  171  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  3:13.40   
18  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  3:14.90   
19  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  3:15.86   
20  209  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  3:21.47   
21  608  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  50 m  3:21.93   
22  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  3:33.41   
23  597  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  50 m  3:50.56   
24  438  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
21_S
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  2:30.61   
112  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  2:42.45   
440  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  50 m  2:45.44   
292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  2:45.68   
53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  2:48.93   
612  Seemann Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  2:50.11   
555  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  50 m  2:51.16   
513  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  50 m  2:51.58   
274  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  50 m  2:52.38   
10  370  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m  2:52.82   
11  514  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  50 m  2:53.30   
12  352  Björklund Liam  2003  SÖDERTÖRN  AB6503  50 m  2:54.64   
13  531  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m  2:55.94   
14  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  2:57.73   
15  450  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  50 m  3:00.53   
16  293  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  50 m  3:03.95   
17  545  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  3:05.22   
18  308  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  3:15.91   
19  39  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  50 m  3:20.23   
20  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  3:22.85   
21  621  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  aq9704  50 m  3:25.75  EFT 
22  78  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  50 m  3:25.85   
23  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  3:47.89   
24  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
22_S
Gren 22, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
456  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  50 m  1:09.07   
280  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  1:10.19   
318  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  50 m  1:10.71   
439  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  50 m  1:11.18   
107  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  50 m  1:11.69   
311  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  1:11.75   
434  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  50 m  1:11.82   
564  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  50 m  1:11.82   
88  Arrhén Andersson Ella  2002  JÄRFÄLLA S  AX8402  50 m  1:12.14   
10  154  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  50 m  1:12.51   
11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  50 m  1:15.08   
12  90  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  50 m  1:15.24   
13  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  50 m  1:16.59   
14  575  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  50 m  1:17.60   
15  57  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  1:18.08   
16  40  Jonsson Walda  2001  ESKILSTUNA  AC2601  50 m  1:18.21   
17  560  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  50 m  1:20.50   
18  517  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  50 m  1:21.76   
19  60  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  50 m  1:22.15   
20  530  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  50 m  1:29.70   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
23_S
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  50 m  59.61   
310  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  1:01.03   
420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  1:04.45   
93  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  50 m  1:04.49   
537  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  50 m  1:04.79   
550  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  50 m  1:05.04   
342  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  50 m  1:06.66   
563  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  50 m  1:07.79   
353  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  50 m  1:08.61   
10  295  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  50 m  1:14.73   
11  30  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  50 m  1:17.46   
12  14  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  1:21.33   
13  526  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  50 m  1:23.51   
14  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  1:24.30   
15  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  1:24.49   
16  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  1:28.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
24_S
Gren 24, 200m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
453  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  50 m  2:33.58   
343  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  50 m  2:37.67   
137  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  50 m  2:39.15   
238  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  50 m  2:39.31   
114  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  50 m  2:39.88   
377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  2:40.82   
443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  2:45.64   
444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  2:45.67   
113  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  50 m  2:45.99   
10  438  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  50 m  2:46.01   
11  87  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  2:48.50   
12  320  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  50 m  2:49.12   
13  190  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  2:49.19   
14  485  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  2:49.98   
15  410  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  50 m  2:51.61   
16  20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  2:53.94   
17  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  2:56.35   
18  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  2:57.28   
19  330  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  2:58.79   
20  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  3:02.59   
21  319  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  50 m  3:04.63   
22  69  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  50 m  3:18.16   
23  538  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
25_S
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  50 m  2:12.62   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  2:24.87   
442  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  2:25.28   
108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  2:28.28   
279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  2:32.39   
549  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  2:34.88   
588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  2:36.95   
53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  2:42.56   
80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  2:44.21   
10  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  2:44.67   
11  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  2:45.53   
12  518  Vigström Hannes  2004  WISBY SS  AT3304  50 m  2:45.68   
13  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  2:47.01   
14  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  2:48.76   
15  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  2:48.82   
16  381  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  50 m  2:49.22   
17  510  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  50 m  2:49.81   
18  289  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  2:49.88   
19  293  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  50 m  2:50.18   
20  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  2:56.05   
21  85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  2:59.29   
22  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m     
23  531  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
26_S
Gren 26, 100m Ryggsim Mix Masters 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
19  Wallmark Ivar  1943  ELFSBORG  AA6343  50 m  1:30.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
27_S
Gren 27, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
90  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  50 m  2:12.01   
416  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  AT6402  50 m  2:12.40   
275  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  50 m  2:12.83   
439  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  50 m  2:14.59   
559  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  50 m  2:15.70   
311  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  2:16.41   
61  Wennerberg Wilma  2001  ESKILSTUNA  AG3201  50 m  2:17.46   
29  Eriksson Maja  2002  ESKILSTUNA  AM6602  50 m  2:18.32   
105  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  50 m  2:19.22   
10  99  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  50 m  2:20.01   
11  34  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  50 m  2:20.13   
12  624  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  50 m  2:20.51   
13  536  Baltzarsson Therese  2001  SS04  AE5201  50 m  2:20.60   
14  322  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  50 m  2:21.12   
15  26  Bäckström Saga  2002  ESKILSTUNA  AD9202  50 m  2:21.59   
16  107  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  50 m  2:21.61   
17  262  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  50 m  2:23.25   
18  154  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  50 m  2:23.78   
19  564  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  50 m  2:23.96   
20  115  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  50 m  2:24.12   
21  35  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m  2:24.36   
22  62  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  2:24.84   
23  316  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  50 m  2:25.09   
24  455  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  50 m  2:25.40   
25  40  Jonsson Walda  2001  ESKILSTUNA  AC2601  50 m  2:25.78   
26  149  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  2:26.35   
27  456  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  50 m  2:27.21   
28  402  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  50 m  2:27.47   
29  299  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  50 m  2:29.11   
30  57  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  2:29.88   
31  60  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  50 m  2:31.17   
32  280  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  2:34.59   
33  264  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  50 m  2:34.76   
34  151  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  2:48.29   
35  607  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  2:56.29   
36  197  Hammarén Filippa  2002  SK NEPTUN  BY2602  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
28_S
Gren 28, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
93  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  50 m  2:04.56   
323  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  2:04.89   
420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  2:05.27   
310  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  2:05.83   
232  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  2:06.74   
228  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  2:07.58   
509  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  2:09.16   
569  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  50 m  2:09.26   
357  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  50 m  2:09.82   
10  325  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  2:12.28   
11  111  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  50 m  2:12.31   
12  116  Thörn Linus  2002  JÄRFÄLLA S  AN6102  50 m  2:13.14   
13  241  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  50 m  2:13.75   
14  109  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  50 m  2:14.17   
15  451  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  50 m  2:14.85   
16  327  O´malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  50 m  2:14.91   
17  368  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  50 m  2:15.01   
18  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  2:20.58   
19  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  2:21.55   
20  526  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  50 m  2:22.53   
21  542  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  50 m  2:22.55   
22  246  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  2:23.15   
23  387  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  50 m  2:23.59   
24  14  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  2:25.33   
25  524  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  50 m  2:31.78   
26  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  2:37.41   
27  528  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  50 m  2:43.09   
28  356  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  50 m  2:59.57   
29  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
29_S
Gren 29, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
27  Eriksson Anna  1999  ESKILSTUNA  AI0499  50 m  28.09   
49  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  50 m  28.96   
305  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  50 m  29.43   
559  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  50 m  29.59   
389  Klasson Carin  1995  SÖDERTÖRN  BB4695  50 m  29.83   
593  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  50 m  30.01   
37  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  50 m  30.17   
144  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  50 m  30.77   
466  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  50 m  30.77   
10  473  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  50 m  30.78   
11  392  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  50 m  31.16   
12  624  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  50 m  31.36   
13  340  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  50 m  31.53   
14  552  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  31.58   
15  579  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  50 m  31.70   
16  44  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  50 m  31.99   
17  91  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  50 m  32.00   
18  347  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  50 m  32.13   
19  48  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  50 m  32.37   
20  311  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  32.46   
21  475  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  50 m  32.54   
22  62  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  32.88   
23  123  Bhat Manjiri  2000  LIDINGÖ SK  AI4600  50 m  32.88   
24  519  Wiklund Jessica  2000  WISBY SS  BR8200  50 m  33.08   
25  280  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  33.16   
26  328  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  50 m  33.16   
27  604  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  50 m  33.23   
28  564  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  50 m  33.56   
29  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  50 m  34.01   
30  517  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  50 m  34.93   
31  265  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  35.07   
32  434  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  50 m  35.07   
33  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  35.22   
34  575  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  50 m  36.08   
35  151  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  39.52   
36  107  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  50 m  39.73   
37  299  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  50 m  41.93   
38  72  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  50 m  42.35   
39  546  Chen Ellen  2002  SS04  BZ1202  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
30_S
Gren 30, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
388  Jonsson Jesper  1993  SÖDERTÖRN  AS9393  50 m  24.37   
98  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  50 m  25.22   
583  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  50 m  25.25   
627  Fürst Markus  1996  JÖNKÖPING  aa2196  50 m  25.46  EFT 
301  Eliasson Isak  1996  SPÅRVÄGEN  AJ5596  50 m  25.48   
602  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  50 m  25.64   
92  Fridsjö Viktor  1998  JÄRFÄLLA S  AO4798  50 m  26.01   
441  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  50 m  26.17   
445  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  50 m  26.25   
10  420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  26.43   
11  338  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  50 m  26.95   
12  427  Stridfäldt Marcus  1995  SÖDERTÖRN  AY9195  50 m  27.03   
13  569  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  50 m  27.19   
14  393  Lund Simon  1989  SÖDERTÖRN  AM1389  50 m  27.65   
15  523  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  50 m  27.77   
16  603  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  50 m  28.06   
17  231  Melander Marcus  1996  SK NEPTUN  AI2996  50 m  28.07   
18  550  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  50 m  28.08   
19  Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  50 m  28.78   
20  157  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  50 m  28.84   
21  425  Stolt Marcus  1995  SÖDERTÖRN  AQ3595  50 m  29.43   
22  400  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  50 m  29.52   
23  565  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  50 m  29.86   
24  382  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  50 m  30.10   
25  310  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  30.67   
26  601  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  32.80   
27  30  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  50 m  32.92   
28  159  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  50 m  33.91   
29  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  34.02   
30  14  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  34.07   
31  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  36.61   
32  11  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  37.48   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
31_S
Gren 31, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  50 m  4:43.30   
47  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  50 m  4:51.13   
391  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  50 m  4:51.35   
392  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  50 m  4:55.33   
340  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  50 m  4:56.96   
173  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  50 m  5:07.43   
519  Wiklund Jessica  2000  WISBY SS  BR8200  50 m  5:15.68   
540  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  50 m  5:16.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
32_S
Gren 32, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
186  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  50 m  4:05.71   
185  Frohde Wiggo  2000  SK NEPTUN  AX3300  50 m  4:06.16   
188  Glenesk Mattias  1994  SK NEPTUN  BB6994  50 m  4:07.79   
584  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  50 m  4:14.28   
92  Fridsjö Viktor  1998  JÄRFÄLLA S  AO4798  50 m  4:20.77   
81  Hysing Elias  2000  HS  AR1500  50 m  4:21.17   
315  Karlsson Adam  2000  SPÅRVÄGEN  AK5900  50 m  4:32.82   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
33_S
Gren 33, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
452  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  50 m  1:00.74   
522  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  50 m  1:00.81   
88  Arrhén Andersson Ella  2002  JÄRFÄLLA S  AX8402  50 m  1:01.26   
29  Eriksson Maja  2002  ESKILSTUNA  AM6602  50 m  1:01.66   
91  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  50 m  1:01.94   
439  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  50 m  1:02.27   
61  Wennerberg Wilma  2001  ESKILSTUNA  AG3201  50 m  1:02.29   
34  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  50 m  1:02.34   
275  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  50 m  1:02.42   
10  311  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  1:02.46   
11  559  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  50 m  1:02.64   
12  617  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  50 m  1:03.02   
13  197  Hammarén Filippa  2002  SK NEPTUN  BY2602  50 m  1:03.77   
14  115  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  50 m  1:03.90   
15  35  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m  1:04.38   
16  322  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  50 m  1:04.57   
17  154  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  50 m  1:04.78   
18  262  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  50 m  1:04.84   
19  402  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  50 m  1:04.88   
20  456  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  50 m  1:05.03   
21  564  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  50 m  1:05.08   
22  107  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  50 m  1:05.28   
23  105  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  50 m  1:05.32   
24  462  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  1:05.85   
25  347  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  50 m  1:06.05   
26  316  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  50 m  1:06.21   
27  280  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  1:06.29   
28  40  Jonsson Walda  2001  ESKILSTUNA  AC2601  50 m  1:07.26   
29  57  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  1:07.27   
30  264  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  50 m  1:07.31   
31  60  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  50 m  1:07.56   
32  291  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  50 m  1:07.88   
33  149  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  1:07.95   
34  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  50 m  1:08.06   
35  604  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  50 m  1:08.09   
36  299  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  50 m  1:08.21   
37  318  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  50 m  1:08.24   
38  278  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  50 m  1:11.98   
39  151  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  1:12.20   
40  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  1:12.50   
41  265  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  1:13.85   
42  158  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  1:15.33   
43  434  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  50 m  1:15.37   
44  607  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  1:17.31   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
34_S
Gren 34, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  50 m  50.56   
420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  56.09   
310  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  56.37   
323  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  56.53   
563  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  50 m  56.56   
93  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  50 m  56.75   
228  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  57.26   
325  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  57.52   
569  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  50 m  58.73   
10  357  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  50 m  58.75   
11  509  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  58.83   
12  241  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  50 m  59.12   
13  232  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  59.16   
14  111  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  50 m  59.42   
15  Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  50 m  59.75   
16  109  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  50 m  1:00.16   
17  387  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  50 m  1:00.23   
18  327  O´malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  50 m  1:01.35   
19  600  Macleod David  2001  SPIF SF  BA1701  50 m  1:01.38   
20  342  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  50 m  1:01.43   
21  527  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  50 m  1:02.12   
22  451  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  50 m  1:02.85   
23  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  1:05.01   
24  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  1:05.06   
25  14  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  1:05.17   
26  526  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  50 m  1:05.18   
27  30  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  50 m  1:05.32   
28  295  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  50 m  1:05.69   
29  528  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  50 m  1:05.69   
30  11  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  1:05.93   
31  472  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  50 m  1:05.93   
32  246  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  1:06.35   
33  601  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  1:07.83   
34  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  1:08.23   
35  159  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  50 m  1:09.37   
36  524  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  50 m  1:10.16   
37  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  1:12.60   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
35_S
Gren 35, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
252  Reini Iida  2000  SK NEPTUN    50 m  1:13.20   
217  Lindberg Linnea  1996  SK NEPTUN  AL7696  50 m  1:13.25   
236  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  1:13.63   
421  Speiner Caroline  1994  SÖDERTÖRN  AZ0294  50 m  1:13.76   
294  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  50 m  1:14.58   
153  Bergh Mikaela  1999  SK NEPTUN  AK5299  50 m  1:15.76   
37  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  50 m  1:19.30   
44  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  50 m  1:20.77   
552  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  1:21.41   
10  47  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  50 m  1:22.75   
11  460  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  50 m  1:25.83   
12  459  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  50 m  1:30.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
36_S
Gren 36, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
620  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  ah8595  50 m  1:00.66   
163  Dahlgren Johan  1986  SK NEPTUN  AB4986  50 m  1:07.00   
441  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  50 m  1:08.97   
346  Antlöv Filip  1998  SÖDERTÖRN  AE5998  50 m  1:09.31   
586  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  50 m  1:11.91   
63  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  50 m  1:11.95   
186  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  50 m  1:15.94   
581  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  50 m  1:16.61   
382  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  50 m  1:31.12   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
37_S
Gren 37, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
275  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  50 m  2:38.46   
311  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  2:46.84   
434  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  50 m  2:50.88   
462  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  2:52.52   
264  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  50 m  2:53.28   
60  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  50 m  2:57.40   
316  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  50 m  3:00.28   
475  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  50 m  3:00.35   
62  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  3:04.11   
10  560  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  50 m  3:13.64   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
38_S
Gren 38, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
356  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  50 m  2:27.02   
368  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  50 m  2:32.82   
228  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  2:35.41   
332  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  50 m  2:38.10   
565  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  50 m  2:40.66   
550  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  50 m  2:45.03   
613  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  2:45.19   
451  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  50 m  2:48.86   
116  Thörn Linus  2002  JÄRFÄLLA S  AN6102  50 m  2:48.91   
10  338  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  50 m  2:51.16   
11  246  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  2:54.51   
12  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  2:57.28   
13  526  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  50 m  3:03.62   
14  542  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  50 m  3:09.54   
15  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  3:14.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
39_S
Gren 39, 200m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
189  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SK NEPTUN  BP6600  50 m  2:28.74   
417  Roloff Wilma  2000  SÖDERTÖRN  BA7600  50 m  2:28.88   
49  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  50 m  2:31.96   
391  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  50 m  2:36.16   
229  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  50 m  2:41.64   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
40_S
Gren 40, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
186  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  50 m  2:15.67   
441  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  50 m  2:17.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
41_S
Gren 41, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
416  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  AT6402  50 m  4:35.82   
105  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  50 m  4:43.28   
90  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  50 m  4:44.57   
439  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  50 m  4:48.92   
99  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  50 m  4:50.15   
322  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  50 m  4:52.65  EFT 
536  Baltzarsson Therese  2001  SS04  AE5201  50 m  4:56.79   
29  Eriksson Maja  2002  ESKILSTUNA  AM6602  50 m  4:57.36   
26  Bäckström Saga  2002  ESKILSTUNA  AD9202  50 m  4:59.49   
10  575  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  50 m  5:06.91   
11  517  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  50 m  5:17.55   
12  57  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  5:17.66   
13  72  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  50 m  5:45.71   
14  158  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  5:56.46   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
42_S
Gren 42, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
310  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  4:28.90   
232  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  4:31.38   
509  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  4:39.13   
342  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  50 m  4:39.54   
323  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  4:41.54   
368  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  50 m  4:44.62   
395  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  50 m  4:44.62   
325  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  4:52.88   
524  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  50 m  5:01.89   
10  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  5:02.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
43_S
Gren 43, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
27  Eriksson Anna  1999  ESKILSTUNA  AI0499  50 m  1:02.57   
389  Klasson Carin  1995  SÖDERTÖRN  BB4695  50 m  1:05.01   
252  Reini Iida  2000  SK NEPTUN    50 m  1:06.57   
305  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  50 m  1:06.94   
37  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  50 m  1:07.50   
144  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  50 m  1:09.63   
294  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  50 m  1:10.39   
297  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  50 m  1:10.50   
473  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  50 m  1:12.13   
10  44  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  50 m  1:13.28   
11  328  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  50 m  1:13.36   
12  48  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  50 m  1:15.40   
13  579  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  50 m  1:17.42   
14  519  Wiklund Jessica  2000  WISBY SS  BR8200  50 m  1:18.52   
15  173  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  50 m  1:18.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
44_S
Gren 44, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
388  Jonsson Jesper  1993  SÖDERTÖRN  AS9393  50 m  53.41   
301  Eliasson Isak  1996  SPÅRVÄGEN  AJ5596  50 m  56.03   
445  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  50 m  56.74   
315  Karlsson Adam  2000  SPÅRVÄGEN  AK5900  50 m  58.35   
441  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  50 m  59.53   
345  Andrén Christopher  2000  SÖDERTÖRN  AK0100  50 m  59.78   
186  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  50 m  1:00.32   
157  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  50 m  1:00.89   
586  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  50 m  1:00.89   
10  523  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  50 m  1:01.24   
11  346  Antlöv Filip  1998  SÖDERTÖRN  AE5998  50 m  1:03.31   
12  476  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  50 m  1:04.84   
13  581  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  50 m  1:06.20   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
45_S
Gren 45, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Lindberg Linnea  1996  SK NEPTUN  AL7696  50 m  32.80   
236  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  33.56   
421  Speiner Caroline  1994  SÖDERTÖRN  AZ0294  50 m  33.92   
624  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  50 m  34.06   
153  Bergh Mikaela  1999  SK NEPTUN  AK5299  50 m  34.66   
452  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  50 m  35.42   
60  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  50 m  36.66   
552  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  36.86   
460  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  50 m  37.40   
10  462  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  38.43   
11  604  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  50 m  40.04   
12  459  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  50 m  40.90   
13  57  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  43.20   
14  72  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  50 m  48.14   
15  328  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  50 m  48.63   
16  546  Chen Ellen  2002  SS04  BZ1202  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
46_S
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
620  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  ah8595  50 m  27.02   
520  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  50 m  29.07   
163  Dahlgren Johan  1986  SK NEPTUN  AB4986  50 m  29.93   
420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  31.15   
228  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  31.61   
346  Antlöv Filip  1998  SÖDERTÖRN  AE5998  50 m  31.65   
550  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  50 m  31.73   
627  Fürst Markus  1996  JÖNKÖPING  aa2196  50 m  32.39  EFT 
602  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  50 m  32.68   
10  565  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  50 m  32.69   
11  427  Stridfäldt Marcus  1995  SÖDERTÖRN  AY9195  50 m  32.79   
12  613  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  32.80   
13  603  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  50 m  33.08   
14  356  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  50 m  33.45   
15  63  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  50 m  33.86   
16  551  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  50 m  33.99   
17  425  Stolt Marcus  1995  SÖDERTÖRN  AQ3595  50 m  34.41   
18  451  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  50 m  37.61   
19  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  39.21   
20  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  39.62   
21  11  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  40.08   
22  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  40.11   
23  382  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  50 m  40.27   
24  586  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  50 m  43.19   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
47_S
Gren 47, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  32.57   
292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  33.25   
612  Seemann Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  33.31   
94  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  50 m  33.40   
166  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  35.46   
605  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  50 m  36.17   
145  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  50 m  38.15   
233  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  39.30   
370  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m  39.41   
10  352  Björklund Liam  2003  SÖDERTÖRN  AB6503  50 m  39.66   
11  545  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  39.82   
12  589  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  39.87   
13  333  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  50 m  40.16   
14  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  40.38   
15  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  40.47   
16  36  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  50 m  40.61   
17  513  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  50 m  40.98   
18  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  41.27   
19  129  Gertz Martin  2005  LIDINGÖ SK  AU7905  50 m  41.39   
20  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  41.92   
21  426  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  50 m  42.21   
22  514  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  50 m  42.94   
23  531  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m  43.61   
24  78  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  50 m  44.00   
25  465  Edenberg William  2003  TYRESÖ SS  AZ1103  50 m  44.26   
26  76  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  50 m  44.62   
27  266  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  50 m  45.19   
28  80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  45.41   
29  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  45.72   
30  359  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  50 m  46.23   
31  269  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  46.72   
32  133  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  50 m  47.39   
33  122  Andersson Oscar  2007  LIDINGÖ SK  AK3107  50 m  47.54   
34  132  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  50 m  47.75   
35  187  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  48.41   
36  435  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  50 m  48.41   
37  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  50 m  48.42   
38  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  48.54   
39  270  Trindade Alexander  2006  SK NEPTUN  AP6106  50 m  49.09   
40  257  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  49.12   
41  404  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  50 m  49.17   
42  200  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  50 m  49.40   
43  184  Fridliand Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  50 m  49.67   
44  199  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  50 m  50.30   
45  553  Johansson Alvin  2005  SS04  AV4705  50 m  50.52   
46  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  50.58   
47  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  50.88   
48  621  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  aq9704  50 m  50.91  EFT 
49  535  Bagaian Theodor  2003  SS04  AY5903  50 m  52.41   
50  533  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  50 m  56.59   
51  239  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m  57.79   
52  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  57.94   
53  374  Hamzehnejad Simon  2009  SÖDERTÖRN  AD7109  50 m  59.30   
54  314  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  50 m  59.62   
55  82  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  50 m  1:04.35   
56  276  Verma Ekaksh  2004  SK NEPTUN  AY6904  50 m     
57  369  Glanshed Hampus  2006  SÖDERTÖRN  AV2306  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 
48_S
Gren 48, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
364  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  50 m  32.36   
142  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  50 m  35.18   
121  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  36.14   
341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  37.30   
348  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  50 m  37.54   
377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  37.96   
43  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  39.35   
396  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  50 m  40.20   
58  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  40.21   
10  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  40.60   
11  191  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  50 m  40.64   
12  227  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  50 m  41.02   
13  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  41.78   
14  606  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  41.91   
15  20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  42.05   
16  556  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  50 m  42.16   
17  577  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  42.17   
18  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  42.20   
19  408  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  50 m  42.26   
20  587  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  42.67   
21  534  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  50 m  43.10   
22  570  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  43.11   
23  46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  43.14   
24  193  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  43.86   
25  118  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  50 m  43.92   
26  155  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  44.10   
27  148  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  44.15   
28  102  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  50 m  44.18   
29  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  44.42   
30  119  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  44.76   
31  127  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  45.22   
32  135  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  50 m  45.28   
33  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  45.60   
34  566