2019-11-21   12:44:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

79_S
Gren 79, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
27  Eriksson Anna  1999  ESKILSTUNA  AI0499  50 m  26.54   
28  Eriksson Lisa  1998  ESKILSTUNA  AN3898  50 m  26.82   
466  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  50 m  27.21   
230  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  50 m  27.73   
491  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  27.78   
473  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  50 m  28.03   
498  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  50 m  28.07   
389  Klasson Carin  1995  SÖDERTÖRN  BB4695  50 m  28.25   
49  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  50 m  28.28   
10  474  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  50 m  28.30   
11  33  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  50 m  28.42   
12  559  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  50 m  28.73   
13  194  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  50 m  28.75   
14  617  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  50 m  28.80   
15  34  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  50 m  28.84   
16  61  Wennerberg Wilma  2001  ESKILSTUNA  AG3201  50 m  28.88   
17  37  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  50 m  28.99   
18  115  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  50 m  29.08   
19  210  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  50 m  29.12   
20  305  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  50 m  29.19   
21  340  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  50 m  29.29   
22  42  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  50 m  29.31   
23  347  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  50 m  29.43   
24  392  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  50 m  29.56   
25  519  Wiklund Jessica  2000  WISBY SS  BR8200  50 m  29.58   
26  280  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  29.85   
27  51  Nyström Adina  1999  ESKILSTUNA  BD3699  50 m  29.92   
28  461  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  50 m  29.94   
29  60  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  50 m  29.97   
30  197  Hammarén Filippa  2002  SK NEPTUN  BY2602  50 m  30.10   
31  48  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  50 m  30.29   
32  207  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  50 m  30.32   
33  604  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  50 m  30.35   
34  144  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  50 m  30.40   
35  497  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  30.45   
36  462  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  30.50   
37  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  50 m  30.62   
38  496  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  50 m  30.63   
39  328  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  50 m  30.85   
40  47  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  50 m  30.91   
41  595  Lilljequist Alida  1998  SPIF SF  BP5898  50 m  31.10   
42  57  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  31.35   
43  123  Bhat Manjiri  2000  LIDINGÖ SK  AI4600  50 m  31.53   
44  495  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  31.63   
45  278  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  50 m  31.98   
46  507  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  50 m  32.40   
47  459  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  50 m  32.50   
48  265  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  32.56   
49  151  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  32.89   
50  91  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  50 m  33.04   
51  72  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  50 m  33.05   
52  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  33.10   
53  44  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  50 m  33.37   
54  607  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  35.06   
55  152  Berggren Alexandra  2002  SK NEPTUN  BY5402  50 m  42.96   
56  546  Chen Ellen  2002  SS04  BZ1202  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner