2019-11-15   01:28:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

56_S
Gren 56, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  2:14.81   
350  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  2:17.99   
570  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  2:18.56   
106  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  50 m  2:19.52   
176  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  2:19.72   
371  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  50 m  2:21.39   
101  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  2:22.15   
165  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  2:22.39   
272  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  50 m  2:23.59   
10  339  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  2:23.75   
11  104  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  50 m  2:24.09   
12  202  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  2:24.21   
13  119  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  2:24.63   
14  196  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  2:24.66   
15  238  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  50 m  2:25.71   
16  341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  2:26.85   
17  87  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  2:27.60   
18  20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  2:27.65   
19  336  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  50 m  2:29.88   
20  296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  2:30.16   
21  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  2:30.20   
22  320  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  50 m  2:30.56   
23  330  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  2:30.91   
24  175  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  2:31.64   
25  160  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  2:31.78   
26  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  2:32.10   
27  515  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  50 m  2:32.58   
28  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  2:32.72   
29  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  2:32.83   
30  113  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  50 m  2:33.44   
31  606  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  2:36.35   
32  250  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  2:40.33   
33  171  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  2:44.35   
34  597  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  50 m  2:45.91   
35  596  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  2:46.93   
36  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  2:46.94   
37  167  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  2:47.21   
38  127  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  2:48.22   
39  608  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  50 m  2:48.66   
40  566  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  50 m  2:51.94   
41  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  2:52.64   
42  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  2:54.84   
43  547  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  50 m  2:56.44   
44  348  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  50 m  2:59.57   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner