2019-11-15   01:14:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  1:02.69   
101  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  1:02.88   
443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  1:03.61   
20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  1:03.88   
570  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  1:03.93   
343  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  50 m  1:04.57   
196  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  1:04.63   
176  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  1:04.79   
31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  1:04.94   
10  119  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  1:04.98   
11  165  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  1:05.08   
12  610  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  1:05.11   
13  272  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  50 m  1:05.14   
14  113  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  50 m  1:05.47   
15  330  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  1:05.49   
16  396  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  50 m  1:05.69   
17  104  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  50 m  1:05.73   
18  238  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  50 m  1:05.89   
19  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  1:05.97   
20  485  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  1:06.30   
21  296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  1:06.32   
22  137  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  50 m  1:06.45   
23  587  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  1:06.69   
24  89  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  1:06.90   
25  598  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  50 m  1:07.11   
26  202  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  1:07.15   
27  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  1:07.51   
28  458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  1:07.56   
29  339  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  1:07.64   
30  377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  1:07.73   
31  162  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  50 m  1:07.83   
32  453  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  50 m  1:07.84   
33  341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  1:07.99   
34  438  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  50 m  1:08.22   
35  444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  1:08.28   
36  319  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  50 m  1:08.30   
37  320  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  50 m  1:08.52   
38  160  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:08.59   
39  87  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  1:08.72   
40  599  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  1:09.36   
41  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:09.54   
42  469  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  1:09.61   
43  284  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  50 m  1:09.79   
44  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  1:10.18   
45  515  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  50 m  1:10.31   
46  447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  1:10.36   
47  410  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  50 m  1:10.49   
48  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  1:10.73   
49  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  1:11.22   
50  135  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  50 m  1:11.54   
51  250  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  1:12.29   
52  175  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  1:12.41   
53  13  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m  1:13.14   
54  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  1:14.00   
55  141  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  50 m  1:14.03   
56  171  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  1:14.24   
57  167  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  1:14.33   
58  148  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  1:15.12   
59  124  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  1:15.18   
60  538  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  50 m  1:15.33   
61  596  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  1:16.38   
62  182  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  50 m  1:16.67   
63  224  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  1:16.72   
64  281  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  50 m  1:16.72   
65  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  1:16.94   
66  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  50 m  1:17.03   
67  126  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  50 m  1:17.81   
68  419  Sarlija Lea  2004  SÖDERTÖRN  BU4204  50 m  1:18.14   
69  69  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  50 m  1:18.62   
70  547  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  50 m  1:19.36   
71  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:19.84   
72  566  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  50 m  1:20.28   
73  127  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  1:20.37   
74  138  Taheri Tolue  2004  LIDINGÖ SK  AM8804  50 m  1:20.41   
75  591  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  1:21.63   
76  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  1:26.77   
77  75  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  50 m  1:26.94   
78  571  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  50 m  1:28.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner