2019-11-21   12:12:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 33
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden 2018    Utskriftsdatum  12 maj 2018   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  16:38   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 maj 2018         
 
 
 
Gren 33, 100m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
434  Jenny Virtanen  2002  BS0202  SÖDERTÖRN    50m  1:15.37 
265  Alice Svensson  2002  BX6602  SK NEPTUN    50m  1:13.85 
158  Clara Bohman  2001  BT9601  SK NEPTUN    50m  1:15.33 
607  Josefin Pettersson  2002  BX2802  SPIF SF    50m  1:17.31 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Evelina Berg  2002  BX0402  SK NEPTUN    50m  1:12.20 
318  Linnea Lindqvist  2001  BE7801  SPÅRVÄGEN    50m  1:08.24 
604  Cornelia Niring  2002  AY3202  SPIF SF    50m  1:08.09 
149  Amanda Bekkewold  2001  BM3401  SK NEPTUN    50m  1:07.95 
60  Matilda Thorsén  2001  BF0801  ESKILSTUNA    50m  1:07.56 
291  Noémi Andras  2001  BJ1601  SPÅRVÄGEN    50m  1:07.88 
Emilia Bengtsson  2001  BA3601  BOTK-RÖNN    50m  1:08.06 
299  Ioana Danes  2002  AY3802  SPÅRVÄGEN    50m  1:08.21 
278  Embla Wihk  2002  BD9602  SK NEPTUN    50m  1:11.98 
Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    50m  1:12.50 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
57  Elin Sand  2002  BV9602  ESKILSTUNA    50m  1:07.27 
280  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    50m  1:06.29 
347  Michelle Aspberg  2002  AT8402  SÖDERTÖRN    50m  1:06.05 
105  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    50m  1:05.32 
564  Isabel Nordström  2001  BH1801  SS04    50m  1:05.08 
107  Lilly Lundgren  2002  AC7402  JÄRFÄLLA S    50m  1:05.28 
462  Sofia Björkman  2002  AL8802  TYRESÖ SS    50m  1:05.85 
316  Maja Karlsson Karlström  2002  BF6602  SPÅRVÄGEN    50m  1:06.21 
40  Walda Jonsson  2001  AC2601  ESKILSTUNA    50m  1:07.26 
264  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    50m  1:07.31 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
402  Amanda Nilsson  2002  BS9202  SÖDERTÖRN    50m  1:04.88 
154  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    50m  1:04.78 
35  Maja Gustafsson  2001  AM8401  ESKILSTUNA    50m  1:04.38 
197  Filippa Hammarén  2002  BY2602  SK NEPTUN    50m  1:03.77 
559  Tova Magnusson  2002  AC5802  SS04    50m  1:02.64 
617  Sofia Walsh  2002  AF3402  SPIF SF    50m  1:03.02 
115  Sara Strand  2002  AQ1802  JÄRFÄLLA S    50m  1:03.90 
322  Lovisa Malm  2002  BD4402  SPÅRVÄGEN    50m  1:04.57 
262  Elma Starrost  2002  AN4202  SK NEPTUN    50m  1:04.84 
456  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    50m  1:05.03 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
275  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    50m  1:02.42 
61  Wilma Wennerberg  2001  AG3201  ESKILSTUNA    50m  1:02.29 
91  Ebba Edbom  2002  AQ4602  JÄRFÄLLA S    50m  1:01.94 
88  Ella Arrhén Andersson  2002  AX8402  JÄRFÄLLA S    50m  1:01.26 
452  Elin Swerlander  2001  AE7801  TUREBERG    50m  1:00.74 
522  Jennifer Bergström  2002  AA9402  ÅKERSBERGA    50m  1:00.81 
29  Maja Eriksson  2002  AM6602  ESKILSTUNA    50m  1:01.66 
439  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    50m  1:02.27 
34  Frida Gustafsson  2001  AM5401  ESKILSTUNA    50m  1:02.34 
311  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    50m  1:02.46 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  16:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner