2019-11-21   12:10:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 22
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden 2018    Utskriftsdatum  12 maj 2018   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  12:10   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 maj 2018         
 
 
 
Gren 22, 100m Ryggsim Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Matilda Thorsén  2001  BF0801  ESKILSTUNA    50m  1:22.15 
560  Andrea Mitrovic  2002  BC7802  SS04    50m  1:20.50 
57  Elin Sand  2002  BV9602  ESKILSTUNA    50m  1:18.08 
Emilia Bengtsson  2001  BA3601  BOTK-RÖNN    50m  1:16.59 
Jemina Granholm  2002  BB9802  BOTK-RÖNN    50m  1:15.08 
90  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    50m  1:15.24 
575  Emelie Widhe  2001  AN0401  STRÄNGNÄS    50m  1:17.60 
40  Walda Jonsson  2001  AC2601  ESKILSTUNA    50m  1:18.21 
517  Hedda Sköld  2002  AM0402  WISBY SS    50m  1:21.76 
530  Linn Claesson  2002  AE6402  ÖSMO SS    50m  1:29.70 

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
88  Ella Arrhén Andersson  2002  AX8402  JÄRFÄLLA S    50m  1:12.14 
564  Isabel Nordström  2001  BH1801  SS04    50m  1:11.82 
107  Lilly Lundgren  2002  AC7402  JÄRFÄLLA S    50m  1:11.69 
318  Linnea Lindqvist  2001  BE7801  SPÅRVÄGEN    50m  1:10.71 
456  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    50m  1:09.07 
280  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    50m  1:10.19 
439  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    50m  1:11.18 
311  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    50m  1:11.75 
434  Jenny Virtanen  2002  BS0202  SÖDERTÖRN    50m  1:11.82 
154  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    50m  1:12.51 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner