2019-11-21   12:14:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

78_S
Gren 78, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
180  Flodqvist Pontus  1988  SK NEPTUN  AB5388  50 m  23.33   
602  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  50 m  23.94   
627  Fürst Markus  1996  JÖNKÖPING  aa2196  50 m  24.11  EFT 
427  Stridfäldt Marcus  1995  SÖDERTÖRN  AY9195  50 m  24.76   
345  Andrén Christopher  2000  SÖDERTÖRN  AK0100  50 m  24.95   
499  Magnusson Martin  1995  TÄBY SIM  AG6795  50 m  25.19   
315  Karlsson Adam  2000  SPÅRVÄGEN  AK5900  50 m  25.24   
323  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  25.63   
231  Melander Marcus  1996  SK NEPTUN  AI2996  50 m  25.82   
10  385  Jonsson Daniel  1999  SÖDERTÖRN  AF8599  50 m  25.83   
11  393  Lund Simon  1989  SÖDERTÖRN  AM1389  50 m  25.86   
12  523  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  50 m  25.92   
13  603  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  50 m  25.92   
14  185  Frohde Wiggo  2000  SK NEPTUN  AX3300  50 m  26.14   
15  504  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  26.17   
16  563  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  50 m  26.20   
17  400  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  50 m  26.90   
18  232  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  27.22   
19  387  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  50 m  27.27   
20  600  Macleod David  2001  SPIF SF  BA1701  50 m  27.45   
21  109  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  50 m  27.54   
22  382  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  50 m  27.61   
23  492  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  50 m  27.69   
24  525  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  50 m  27.69   
25  503  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  50 m  27.76   
26  425  Stolt Marcus  1995  SÖDERTÖRN  AQ3595  50 m  27.79   
27  128  Fällgren Johannes  2002  LIDINGÖ SK  AP1102  50 m  27.87   
28  551  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  50 m  28.30   
29  509  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  28.71   
30  470  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  50 m  29.08   
31  484  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  50 m  29.15   
32  502  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  50 m  29.41   
33  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  29.44   
34  11  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  30.79   
35  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  30.91   
36  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  31.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner