2019-11-15   01:53:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

55_S
Gren 55, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  2:06.64   
397  Majta Jakub  2003  SÖDERTÖRN  AV9703  50 m  2:08.34   
97  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  50 m  2:08.48   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  2:09.09   
110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  2:10.51   
112  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  2:10.91   
38  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  2:11.95   
195  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  50 m  2:13.13   
279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  2:13.15   
10  303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  2:14.07   
11  108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  2:14.11   
12  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  2:14.39   
13  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  2:17.58   
14  352  Björklund Liam  2003  SÖDERTÖRN  AB6503  50 m  2:18.97   
15  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  2:19.05   
16  234  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  2:19.28   
17  442  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  2:19.72   
18  80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  2:19.82   
19  588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  2:20.20   
20  514  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  50 m  2:20.61   
21  324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  2:21.57   
22  549  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  2:22.68   
23  59  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  2:23.81   
24  555  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  50 m  2:24.34   
25  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  2:25.59   
26  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  2:26.22   
27  289  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  2:26.43   
28  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  2:26.98   
29  308  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  2:27.81   
30  258  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  2:27.90   
31  622  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  50 m  2:28.77   
32  65  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  50 m  2:29.25   
33  292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  2:30.87   
34  545  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  2:31.30   
35  53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  2:31.34   
36  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  2:36.11   
37  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  2:36.55   
38  518  Vigström Hannes  2004  WISBY SS  AT3304  50 m  2:37.72   
39  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  2:37.94   
40  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  2:38.32   
41  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  2:39.34   
42  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  2:39.89   
43  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  2:40.56   
44  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  2:47.63   
45  614  Suei Alexander  2004  SPIF SF  AM3304  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner