2019-11-15   01:38:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  55.16   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  57.49   
110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  58.91   
397  Majta Jakub  2003  SÖDERTÖRN  AV9703  50 m  59.43   
612  Seemann Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  59.49   
418  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  50 m  59.57   
303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  59.61   
442  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  59.79   
97  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  50 m  59.81   
10  386  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  50 m  59.87   
11  609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  1:00.19   
12  195  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  50 m  1:00.42   
13  274  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  50 m  1:00.42   
14  324  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  50 m  1:01.03   
15  279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  1:01.36   
16  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  1:01.38   
17  38  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  1:01.54   
18  352  Björklund Liam  2003  SÖDERTÖRN  AB6503  50 m  1:01.64   
19  112  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  1:01.94   
20  513  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  50 m  1:02.16   
21  588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  1:02.72   
22  510  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  50 m  1:03.18   
23  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  1:03.29   
24  234  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  1:03.33   
25  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  1:03.38   
26  429  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  50 m  1:03.76   
27  59  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  1:03.82   
28  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  1:03.84   
29  511  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  1:04.73   
30  308  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  1:05.04   
31  108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  1:05.27   
32  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  1:06.07   
33  576  Alzghoul Sami  2004  SPIF SF  AD3904  50 m  1:06.84   
34  440  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  50 m  1:06.95   
35  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  1:06.96   
36  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  1:07.35   
37  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  1:07.40   
38  611  Schroeder Christian  2004  SPIF SF  AZ3504  50 m  1:07.66   
39  514  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  50 m  1:07.69   
40  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  1:08.02   
41  237  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  50 m  1:08.63   
42  289  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  1:08.64   
43  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  1:08.68   
44  545  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  1:08.85   
45  432  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  1:08.92   
46  53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  1:09.12   
47  258  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  1:09.18   
48  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  1:09.30   
49  65  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  50 m  1:09.99   
50  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  1:10.56   
51  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  1:12.43   
52  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  1:12.62   
53  518  Vigström Hannes  2004  WISBY SS  AT3304  50 m  1:12.85   
54  77  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  1:12.93   
55  292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  1:13.54   
56  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  1:14.05   
57  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  1:14.17   
58  572  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  50 m  1:15.36   
59  381  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  50 m  1:15.62   
60  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  1:15.65   
61  531  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m  1:17.57   
62  259  Sanderfelt Lo  2004  SK NEPTUN    50 m     
63  276  Verma Ekaksh  2004  SK NEPTUN  AY6904  50 m     
64  361  Ekman Isak  2004  SÖDERTÖRN  AZ6904  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner