2019-11-21   12:24:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  50 m  50.56   
420  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  56.09   
310  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  56.37   
323  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  56.53   
563  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  50 m  56.56   
93  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  50 m  56.75   
228  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  50 m  57.26   
325  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  57.52   
569  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  50 m  58.73   
10  357  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  50 m  58.75   
11  509  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  58.83   
12  241  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  50 m  59.12   
13  232  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  59.16   
14  111  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  50 m  59.42   
15  Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  50 m  59.75   
16  109  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  50 m  1:00.16   
17  387  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  50 m  1:00.23   
18  327  O´malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  50 m  1:01.35   
19  600  Macleod David  2001  SPIF SF  BA1701  50 m  1:01.38   
20  342  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  50 m  1:01.43   
21  527  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  50 m  1:02.12   
22  451  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  50 m  1:02.85   
23  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  1:05.01   
24  512  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m  1:05.06   
25  14  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  1:05.17   
26  526  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  50 m  1:05.18   
27  30  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  50 m  1:05.32   
28  295  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  50 m  1:05.69   
29  528  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  50 m  1:05.69   
30  11  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  1:05.93   
31  472  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  50 m  1:05.93   
32  246  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  1:06.35   
33  601  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  1:07.83   
34  268  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  1:08.23   
35  159  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  50 m  1:09.37   
36  524  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  50 m  1:10.16   
37  67  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  50 m  1:12.60   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner