2019-11-21   12:18:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
303  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  1:04.86   
609  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  50 m  1:05.08   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  1:06.33   
97  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  50 m  1:06.90   
440  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  50 m  1:07.46   
594  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  50 m  1:07.70   
85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  1:08.64   
605  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  50 m  1:08.91   
110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  1:10.45   
10  370  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m  1:10.89   
11  234  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  1:11.88   
12  41  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  50 m  1:12.51   
13  292  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  1:13.00   
14  38  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  1:13.10   
15  39  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  50 m  1:13.89   
16  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  1:14.96   
17  589  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  1:14.97   
18  463  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  50 m  1:16.18   
19  529  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  1:16.61   
20  541  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  1:17.11   
21  590  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  1:17.57   
22  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  1:17.88   
23  450  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  50 m  1:18.76   
24  74  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  50 m  1:18.99   
25  108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  1:19.82   
26  71  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  50 m  1:19.94   
27  59  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  1:20.76   
28  308  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  1:21.57   
29  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  1:21.95   
30  283  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  1:22.16   
31  511  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  1:22.16   
32  65  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  50 m  1:27.89   
33  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  1:30.51   
34  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  1:30.60   
35  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  1:35.86   
36  448  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  50 m  1:38.02   
37  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  1:41.15   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner