2019-10-14   01:17:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

67_S
Gren 67, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
364  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  50 m  1:11.86   
500  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  50 m  1:15.01   
89  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  1:18.13   
160  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:19.04   
196  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  1:20.06   
341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  1:21.64   
121  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  1:22.08   
222  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  1:22.40   
348  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  50 m  1:22.40   
10  336  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  50 m  1:23.81   
11  119  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  1:24.67   
12  377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  1:24.85   
13  458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  1:26.85   
14  106  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  50 m  1:27.90   
15  616  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  1:28.26   
16  20  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  1:29.37   
17  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  1:29.59   
18  556  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  50 m  1:29.69   
19  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:29.99   
20  95  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  1:30.45   
21  171  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  1:31.82   
22  587  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  1:31.94   
23  209  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  1:32.52   
24  483  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  50 m  1:35.45   
25  31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  1:35.85   
26  271  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  1:35.99   
27  558  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  50 m  1:36.90   
28  87  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  1:36.94   
29  405  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  50 m  1:37.07   
30  396  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  50 m  1:37.39   
31  250  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  1:38.58   
32  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:39.30   
33  573  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  50 m  1:39.39   
34  597  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  50 m  1:39.49   
35  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  1:41.07   
36  469  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  1:41.52   
37  591  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  1:43.71   
38  606  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  1:45.64   
39  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  1:47.86   
40  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  1:50.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner