2019-10-16   16:14:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

60_S
Gren 60, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  50 m  1:00.89   
418  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  50 m  1:04.92   
605  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  50 m  1:05.58   
390  Kvist Mattias  2003  SÖDERTÖRN  AB5503  50 m  1:05.96   
442  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  1:08.04   
549  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  1:08.60   
588  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  50 m  1:10.02   
622  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  50 m  1:10.37   
108  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  50 m  1:10.44   
10  440  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  50 m  1:11.63   
11  53  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  1:11.70   
12  279  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  1:12.74   
13  510  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  50 m  1:13.81   
14  80  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  1:14.00   
15  195  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  50 m  1:14.11   
16  331  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  50 m  1:14.13   
17  352  Björklund Liam  2003  SÖDERTÖRN  AB6503  50 m  1:14.80   
18  313  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  50 m  1:16.06   
19  110  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  50 m  1:16.24   
20  24  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  1:16.37   
21  85  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  50 m  1:16.70   
22  55  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  50 m  1:16.80   
23  258  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  1:17.03   
24  293  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  50 m  1:17.92   
25  518  Vigström Hannes  2004  WISBY SS  AT3304  50 m  1:19.20   
26  66  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  50 m  1:19.76   
27  120  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  1:22.37   
28  589  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  1:22.93   
29  289  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  1:23.35   
30  471  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  1:26.77   
31  78  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  50 m  1:28.63   
32  84  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  50 m  1:29.26   
33  611  Schroeder Christian  2004  SPIF SF  AZ3504  50 m  1:29.43   
34  572  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  50 m  1:32.82   
35  79  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  50 m  1:33.56   
36  531  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m  1:34.62   
37  86  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  50 m  1:35.33   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner